Account Executive/ Senior Account Executive (Healthcare)

  • Pełny etat

Opis firmy

MSL, należąca do Grupy Publicis, jest wyspecjalizowaną w komunikacji i budowaniu zaangażowania grupą doradców. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, pomoc w kryzysie i public affairs. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek i kreowaniu programów konsumenckich online i offline. Naszym klientom zapewniamy doskonałe relacje z mediami, blogerami i liderami opinii, identyfikujemy czyj głos ma znaczenie w danej sprawie. Konsulting MSL to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy czy komunikacja finansowa.

MSL zatrudnia ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie. Jest największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak FMCG, farmacja, bankowość i finanse, technologie, nieruchomości, handel, przemysł ciężki i zbrojeniowy.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Prowadzenie projektów z zakresu zdrowia;
  • Realizacja strategii komunikacji dla klientów agencji;
  • Bieżąca współpraca z klientem;
  • Tworzenie tekstów i materiałów prasowych oraz codzienne kontakty z dziennikarzami;
  • Bieżące kontakty z mediami branżowymi i ogólnotematycznymi;
  • Współpraca z liderami opinii (eksperci, organizacje pacjenckie, władze lokalne, ect.)
  • Organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych;
  • Przygotowywanie i rozliczanie budżetu projektu;
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów.

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej 2-letnie (AE) lub 4-letnie (SAE) doświadczenie w agencji PR/PA lub PR/marketingu w firmie lub instytucji publicznej;
  • Umiejętność tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim);
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji w Internecie;
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna;
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne oraz duża samodzielność w działaniu;
  • Zainteresowanie tematyką zdrowia, wiedza o systemie ochrony zdrowia w Polsce;
  • Nastawienie na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu.

Dodatkowe informacje

Co zyskasz dołączając do MSLGROUP?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych agencji PR w Polsce i na świecie;
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać.