Biddable Media Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

W Publicis Groupe wierzymy, że pozytywna zmiana doświadczeń konsumentów na całej ścieżce zakupowej jest motorem rozwoju biznesu. Transformujemy biznes i umożliwiamy naszym Talentom transformowanie także ich własnych doświadczeń zawodowych. Publicis Groupe jest najwyżej ocenianym przez analityków holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem marketingu, komunikacji i transformacji cyfrowej. Zmieniamy biznes reklamowy w oparciu o inżynierię i analizę danych, najnowocześniejsze technologie i kreatywności, która od zawsze była centrum wszystkich naszych działań. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w modelu „Power of One”, który integruje i rozwija różne kompetencje Grupy w zakresie podnoszenia wartości biznesowej obecnych i przyszłych Klientów. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i międzynarodowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), Yotta (doradztwo i wdrożenia w obszarze danych i technologii) oraz działy specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

Opis stanowiska

Będziesz się zajmować:

• Tworzeniem strategii i planów taktycznych w obszarze reklamy kupowanej w mediach aukcyjnych (programmatic, social, search) na ponad 25 rynkach CEE

• Przygotowywaniem raportów, analiz z wyników kampanii i tworzeniem rekomendacji

• Nadzorem nad pracą teamu zajmującego się realizacją kampanii, rekomendacja kierunków optymalizacji

• Rekomendowaniem i wprowadzaniem nowości do prowadzonych kampanii

• Współpracą z Klientem i wsparcie zespołu communications

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

• Dobrze znasz platformy DSP (zwłaszcza DV360), lub Google Ads, lub Facebook Business Manager

• Znasz DCM, CM, Analytics 360, Youtube Analytics

• Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• Cechuje Cię chęć uczenia się, dobra organizacja pracy i systematyczność

• Znasz pakiet Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)

• Masz przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku digitalowym

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej z zapleczem Publicis Media
  • Opiekę i mentoring doświadczonego menadżera, dla którego rozwój pracowników jest nadrzędnym celem
  • Bogatą ofertę szkoleń z priorytetem na rozwój kompetencji w obszarze Digitalu (Program Digital Masters) wraz z możliwością przygotowań do certyfikacji, tj. DIMAQ, Meta Blueprint, TikTok czyTwitch.tv
  • Pracę w stosunkowo niewielkiej Agencji, w której budujemy kulturę współpracy i wymiany doświadczeń między zespołami klienckimi
  • Możliwość czerpania inspiracji od zespołu Strategii i Innowacji oraz w czasie comiesięcznych FIRE-UPów, gdzie dzielimy się doświadczeniami i inspiracjami, a młodsi pracownicy w przyjaznej atmosferze ćwiczą kompetencje prezentacyjne
  • Możliwość pracy międzyzespołowej i na różnorodnych briefach w ramach prowadzonych warsztatów i burz mózgów
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach oraz projektach rozwojowych
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy benefitowej Nais i Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość skorzystania z dedykowanej platformy do nauki nawet dwóch języków obcych, dla Ciebie i dowolnej, wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę doświadczeń z plannerami z całego świata
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home
  • Możliwość elastycznych godzin pracy