Social Media Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego Publicis Groupe, jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.

W Polsce w ramach Publicis Groupe działają dwa centra kompetencyjne :Publicis Communications i Publicis Media, które, pod jednym Zarządem, ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.

Nasze Agencje: Leo Burnett, Publicis, Saatchi&Saatchi, MSL, Arc, Prodigious, Starcom, Zenith, Spark Foundry, LiquidThread i Performics, wraz z wyspecjalizowanymi departamentami Publicis Communications i Publicis Media, zatrudniają ponad 1200 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia i kreacja, komunikacja marketingowa, planowanie i zakup mediów, public relations, public affairs, CSR, content marketing, produkcja filmowa oraz transformacja biznesowa.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad contentem publikowanym w mediach społecznościowych.
  • Tworzenie wraz z zespołem kreacji postów oraz video publikowanych w social mediach.
  • Opracowywanie strategii działań lokalnych w kanałach marki.
  • Koordynowanie oraz wyznaczanie standardów pracy moderatorów.
  • Kontakt oraz współpraca z globalnym klientem.
  • Przygotowywanie raportów oraz wyciąganie wniosków z prowadzanych działań oraz prezentowanie ich w formie best practice.

Kwalifikacje

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu profilami oraz contentem w mediach społecznościowych.
  • Umiejętność tworzenia edytorial planów oraz ich efektywne wdrażanie.
  • Umiejętność tworzenia strategii działań w mediach społecznościowych.
  • Znajomość Sprinklr lub podobnego narzędzia pozwalającego na efektywne zarządzanie profilami w mediach społecznościowych.
  • Znajomość trendów oraz umiejętne wykorzystanie ich przy planowaniu działań w mediach społecznościowych.
  • Biegłość obsługi narzędzi służących do promocji contentu w mediach społecznościowych (tj. Facebook Business Manager, TikTok For Business)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków idących z danych kampanijnych.
  • Biegła znajomość języka Polskiego oraz Angielskiego.
  • Doświadczenie w branży automotive będzie plusem!

Dodatkowe informacje

Oferujemy :

  • możliwość realizacji unikalnych projektów dla największych klientów na rynku
  • rozwój zawodowy w uznanej i stale rozwijającej się agencji pod okiem najlepszych specjalistów z branży
  • swobodna wymiana myśli, indywidualny styl pracy, atmosfera, w której można rozwinąć skrzydła
  • stabilne zatrudnienie i współpraca oparta na feedbacku, pozwalająca na harmonijny rozwój i poszerzanie zakresu kompetencji
  • możliwość nauki dwóch języków obcych na platformie e-tutor dla Ciebie i Twojego partnera
  • możliwość poszerzenia wiedzy poprzez naukę online i dostęp do międzynarodowych case’ów na naszej wewnętrznej platformie Marcel
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • dofinansowanie do karty sportowej (Multisport), imprez kulturalnych i wczasów tzw. „wczasy pod gruszą”.