Social Media & Content Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Saatchi & Saatchi to agencja rozwiązań full-experience, w której łączymy kompetencje strategiczno, kreatywno, danowe z wdrożeniami technologicznymi w ramach strategii Think Human, Search Data, Use Technology. Jesteśmy partnerami naszych klientów oraz ich przewodnikami w świecie digitalowej transformacji. Badamy nowe modele zachowań konsumentów w cyfrowym świecie, nieustannie szukamy nowych środków wyrazu w ekosystemach zdominowanych przez technologię i dane. Ponad wszystko zaś jesteśmy utalentowanym, ambitnym i zgranym zespołem, który chętnie spędza z sobą czas, również poza godzinami pracy. Agencja Roku Mixx Awards 2019, Agencja Top 3 Effie 2019, Międzynarodowy Sukces Roku MMP 2018, Agencja Reklamowa Roku 2017 i 2018 (KTR 2017, Innovation 2017 oraz Effie 2017 i Effie 2018).

Opis stanowiska

Rolą Social Media & Content Specialist będzie:

  • Planowanie, realizacja działań Social Media, zarządzanie i odpowiedzialność za kanały Social Media marki (Facebook / Instagram, TikTok, Pinterest, Youtube, Twitter)
  • Przekuwanie potrzeb biznesowych klienta/marki na skuteczne działania Social Media
  • Współpraca z domem mediowym przy planowaniu działań paid
  • Rekomendowanie rozwiązań, ulepszeń oraz koordynowanie ich implementacji
  • Bieżące raportowanie i analiza działań wraz z rekomendacjami
  • Zarządzanie dystrybucją treści w kanałach mediów społecznościowych
  • Planowanie komunikacji w oparciu o realizowaną strategię
  • Koordynacja i tworzenie innowacyjnych treści Social Media w oparciu o strategię marki oraz zgodnie z najnowszymi trendami we współpracy z działem kreacji i designu (w oparciu o znajomość formatów Social Media i zasad tworzenia treści)
  • Współtworzenie strategii Social Media we współpracy z działem strategii
  • Monitorowanie trendów

Kwalifikacje

Co będzie potrzebne :

  • Wiedza i pasja do Social Media (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube, Pinterest, Twitter) poparta sukcesami
  • Pro aktywność, umiejętność rekomendowania rozwiązań w Social Media
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w Social Media
  • Znajomość narzędzi Social Media
  • Doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji z użyciem wielu kanałów
  • Łatwość w budowaniu relacji
  • Zarządzanie czasem i umiejętność pracy wielozadaniowej, samodzielność, terminowość
  • Zwracanie uwagi na szczegóły
  • Biegła znajomość języka polskiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowy
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać