TV Planner / Buyer

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healthcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe. W ramach Publicis Media w Polsce działają agencje: Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics oraz LiquidThread.

W Publicis Media uważamy, że jedynym źródłem wzrostu biznesu są lepsze doświadczenia ludzi z markami na całej ścieżce konsumenta, dlatego nadrzędnym celem istnienia naszej organizacji, któremu podporządkowują swoje działania nasze agencje, jest wspieranie marketerów w rozwijaniu ich roli i wartości biznesowej w firmach.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii TV
  • Udziałem w tworzeniu rekomendacji mediowych
  • Analizą rynku mediów
  • Pracą na, oraz rozwijaniem najnowocześniejszych narzędziach na rynku

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • 2 letniego doświadczenia pracy w domu mediowym, przy zakupie TV
  • Wiedzy na temat ekosystemu reklamy telewizyjnej, z uwzględnieniem narzędzi do jej planowania i zakupu
  • Znakomitych umiejętności analitycznych i liczbowych oraz praktycznej znajomości pakietu MS Office (z naciskiem na MS Excel)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, proaktywnej postawy w działaniu oraz dobrej organizacji pracy

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych