E-commerce Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Starcom jest globalną agencją mediową należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W oparciu o naszą wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, tworzymy platformy doświadczeń z markami, rozwijające biznes naszych Klientów. W Polsce Starcom zatrudnia ponad 300 ekspertów i gwarantuje Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych biznesowo działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom od wielu jest liderem w raporcie Qualitative Evaluation, w którym międzynarodowa firma audytorska RECMA, ocenia agencje mediowe na polskim rynku. Starcom obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii efektywnościowych (remarketing, paid social, display, e-mailing, afiliacja) dla sklepów internetowych klienta,
  • monitorowaniem, optymalizacją i rozliczaniem przebiegu kampanii pod kątem przyjętych KPI,
  • przygotowywaniem trafnych estymacji, wycen, raportów z wnioskami i rekomendacjami,
  • poszukiwaniem nowych rozwiązań zwiększających efektywność działań,
  • tworzeniem analiz mediowych, konkurencji i konsumenckich dla klientów agencji,
  • kontaktem z klientem.

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z marketingiem efektywnościowym, zdobyte w agencji interaktywnej/ domu mediowym/ u wydawcy (w dziale performance) lub w firmie z sektora e-commerce,
  • potrafisz korzystać z takich narzędzi jak, Google Analytics, czy Campaign Manager,
  • umiesz analizować i przedstawiać dane - sprawnie korzystasz z programu MS Excel oraz MS PowerPoint,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną i potrafisz przekonać każdego do swoich racji.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi,
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą"),
  • możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby,
  • dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych,
  • jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!