Traffic Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Założona w 1926 roku Grupa Publicis jest trzecią największą grupą komunikacyjną na świecie. Dzięki unikalnemu połączeniu kreatywności i technologii, jesteśmy liderem zmian transformacji biznesowej.

Publicis Commerce jest naszą marką dedykowaną rozwojowi oferty eCommerce dla międzynarodowych i lokalnych Klientów z obszaru CPG, elektroniki użytkowej, retail, premium i finansów. Dostarcza usługi z zakresu badania zachowań konsumenckich w ekosystemie eCommerce, projektowania, produkcji i audytu contentu eCommerce oraz projektowania i wdrożeń technologicznych platform omnichannel oraz generowania ruchu i optymalizacji sprzedaży w obrębie sklepów internetowych.

Opis stanowiska

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kreatywnej lub digital;
  • Znajomości procesów kreatywnych;
  • Podstawowa wiedza na temat prowadzenia działań marketingowych 360⁰ oraz e-commerce;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami kreatywnymi oraz produkcyjnymi (concept / design / e-commerce design / copywriting / motion design / UX);
  • Umiejętność budowania zespołów projektowych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Znajomość metodologii oraz narzędzi do prowadzenia projektów (e.g Agile, Jira, Toggl);
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu;
  • Inicjatywa i samodzielności w działaniu;
  • Płynna znajomości języka angielskiego.

Kwalifikacje

  • Monitoring obłożenia zespołów projektami;
  • Analiza zapotrzebowania na zasoby;
  • Planowanie prac projektowych w dziale kreacji i designu – ustalenie priorytetów, podział zadań, wyznaczenie terminów;
  • Koordynacja pomiędzy zespołami kreatywnymi;
  • Współpraca ze wszystkimi zespołami oraz innymi działami (Client Service, Project Management);
  • Monitoring harmonogramów oraz postępu zaplanowanych działań;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów projektowych;
  • Wsparcie bieżącej komunikacji pomiędzy zespołami;
  • Sporządzenie dokumentacji i raportowanie;
  • Długo i krótkoterminowe planowanie działań.

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość współpracy z zagranicznymi oddziałami kreacji i designu Saatchi & Saatchi;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowy;
  • Krótszy dzień pracy w piątki;
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać.