MSL - Nie znalazłeś/aś nic dla siebie? Zostaw nam swoje CV!

  • Pełny etat

Opis firmy

MSL, należąca do Grupy Publicis, jest wyspecjalizowaną w komunikacji i budowaniu zaangażowania grupą doradców. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, pomoc w kryzysie i public affairs. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek i kreowaniu programów konsumenckich online i offline. Naszym klientom zapewniamy doskonałe relacje z mediami, blogerami i liderami opinii, identyfikujemy czyj głos ma znaczenie w danej sprawie. Konsulting MSL to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy czy komunikacja finansowa.

MSL zatrudnia ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie. Jest największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak FMCG, farmacja, bankowość i finanse, technologie, nieruchomości, handel, przemysł ciężki i zbrojeniowy.

Opis stanowiska

Wypełnienie niezbędnych informacji i załączenie CV zajmie Ci jedynie kilka minut. Jeśli masz doświadczenie w obszarze Public Relations (PR Korporacyjny lub Produktowy), Media Relations / lub Public Affairs, a nie widzisz dla siebie ogłoszenia - zostaw sam swoje CV. 

Zapraszamy serdecznie!

Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą w przypadku ofert, które będą dopasowane do Twojego obecnego doświadczenia i oczekiwań.

Dodatkowe informacje

Co zyskasz dołączając do MSLGROUP:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firm doradztwa komunikacyjnego w Polsce i na świecie
  • Dostęp do globalnego know-how, cykl szkoleń MSLGROUP Academy
  • Pracę w zgranym zespole, z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach i szerokich horyzontach
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze
  • Szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy
  • Nieformalny styl pracy
Polityka prywatności