Integrated Communication Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy innowacyjną agencją digitalową-contentową. Za cel naszych działań stawiamy budowanie lepszych doświadczeń ludzi z markami. Szczególnie ważne dla nas jest łączenie odpowiedniego komunikatu z odpowiednimi kanałami i formatami, miejscem i nastawieniem odbiorcy, tak by w pełni wykorzystać potencjał ścieżki konsumenta (CX).  Projekty realizujemy w interdyscyplinarnych zespołach, dzięki którym nasi pracownicy mogą rozwijać kompetencje w wielu obszarach specjalizacji: content partnership (online &offline), influencer marketingu, performance content, tworzenia platform komunikacyjnych i idei kreatywnych, zakupu mediów, systemów promocyjnych, analityki danych i badań marketingowych. Pracujemy z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Lidl, McCormick, Lorenz Bahlsen, Totalizator Sportowy.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Budowaniem relacji z Klientem – będziesz partnerem i doradcą biznesowym w wyborze najlepszych metod i narzędzi do osiągnięcia założonych celów
  • Samodzielną realizacją projektów i kampanii dla powierzonego portfolio Klientów
  • Zarządzaniem zespołem, współpracą i koordynacją pracy innych działów
  • Monitorowaniem przebiegu projektów oraz kontrolą kosztów
  • Raportowaniem wyników projektów, analizą danych, wyciąganiem wniosków i przedstawianiem rekomendacji
  • Śledzeniem najnowszych trendów w digitalu i inspirowaniem nimi Klienta i zespołu

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności, doświadczenie agencji reklamowej będzie niewątpliwym atutem
  • Bycia partnerem strategicznym i biznesowym dla Klienta, rozumienia specyfiki biznesu Klienta i jego potrzeb
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji biznesowych odnośnie swojego Klienta i odpowiedzialności za budowanie długofalowej, dobrej relacji z nim
  • Doświadczenia w realizacji produkcji 360
  • Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem (delegowanie zadań i ich rozliczanie, motywowanie oraz dbanie o rozwój merytoryczny pracowników) - warunek konieczny
  • Odpowiedzialności za relację i efekt współpracy z Klientami
  • Umiejętności strategicznego myślenia oraz jego implementacji
  • Umiejętności planowania priorytetów oraz koordynacji prac wszystkich osób w zespole
  • Nastawienia na skuteczne rozwiązywanie trudności
  • Biegłej znajomości języka angielskiego

Dodatkowe informacje

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji
  • Benefity pozapłacowe