Account Executive

  • Pełny etat

Opis firmy

MSL, należąca do Grupy Publicis, jest wyspecjalizowaną w komunikacji i budowaniu zaangażowania grupą doradców. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, pomoc w kryzysie i public affairs. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek i kreowaniu programów konsumenckich online i offline. Naszym klientom zapewniamy doskonałe relacje z mediami, blogerami i liderami opinii, identyfikujemy czyj głos ma znaczenie w danej sprawie. Konsulting MSLGROUP to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy czy komunikacja finansowa.

MSLGROUP zatrudnia ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie. Jest największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak FMCG, farmacja, bankowość i finanse, technologie, nieruchomości, handel, przemysł ciężki i zbrojeniowy.

Opis stanowiska

MSL / Publicis Consultant poszukuje - dołącz do nas!

Będziesz zajmować się m.in.:

  • Współpracą z przełożonym przy bieżącej obsłudze klientów i realizacji projektów komunikacyjnych dla znanych marek
  • Współorganizowaniem i prowadzeniem ciekawych projektów i kampanii komunikacyjnych
  • Bieżącym kontaktem z dziennikarzami i influencerami
  • Prowadzeniem analizy rynku mediów i kanałów social media
  • Przygotowywaniem tekstów o charakterze informacyjnym i reklamowym
  • Tworzeniem zestawień i raportów dla klientów agencji
  • Organizacją wydarzeń oraz projektów specjalnych
  • Będziesz także uczestniczyć w procesach pozyskiwania nowych klientów, burzach i procesie planowania działań komunikacyjnych dla nowych i obecnych klientów

Kwalifikacje

  • Doświadczenia w agencji PR lub w dziale PR/marketingu firmy
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenia wyższego o profilu humanistycznym lub ekonomicznym
  • Lekkiego pióra i umiejętności tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim)
  • Znajomości mediów oraz nowoczesnych narzędzi komunikacji w Internecie
  • Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji interpersonalnej
  • Kreatywności i otwartości na nowe doświadczenia
  • Nastawienia na rozwój osobisty oraz doskonalenie własnego warsztatu
  • Pasji do komunikacji

Dodatkowe informacje

Oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wiedzy i doświadczenia kandydata.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Grupie Publicis - jednej z największych międzynarodowych firm doradztwa komunikacyjnego na świecie.
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do nauki języków obcych oraz urlopu.
  • Dostęp do globalnego know-how.
  • Pracę w zgranym zespole, z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach i szerokich horyzontach.
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze.
  • Szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy.
  • Nieformalny styl pracy.