Paid Social Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Performics, agencja performance marketingu należąca do Publicis Media. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą w zakresie prowadzenia i koordynowania kampanii Paid Social (Facebook, Instagram, Twitter – video/display)
  • Udziałem w tworzeniu rekomendacji mediowych oraz prezentacji strategicznych w obszarze PS w ramach stałej współpracy z zespołami Communications
  • Budowaniem pozytywnej relacji z Klientem
  • Kontaktem z dostawcami – Faceboook, Twitter (organizowaniem warsztatów z Creative Shop, spotkań odnośnie nowości i wprowadzanych produktów na rynek, szkoleń)
  • Dbaniem o  realizację budżetu oraz wyznaczonych KPI; przygotowywaniem estymacji, media planów; implementacją, monitorowaniem, optymalizacją, analizą, rozliczaniem kampanii

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu kampanii w obszarze Paid Social oraz w optymalizacji kampanii pod różne cele na całej ścieżce użytkownika
  • Płynnie posługujesz się narzędziem Facebook Ads Manager
  • Potrafisz analizować i prezentować dane - sprawnie korzystasz z programów MS Excel i PowerPoint
  • Dobrze czujesz się w kontakcie z Klientem
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Cechuje Cię zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju

Mile widziana będzie:

  • Wiedza z zakresu trackingu kampanii np. z wykorzystaniem Google Analytics, Campaign Manager

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!