Graphic Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi. W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Deichmann, McCormick, Citibank, PZU, Lorenz Bahlsen, czy Visa.

Opis stanowiska

  • Tworzenie animacji, opracowywanie projektów graficznych
  • Przygotowywanie koncepcji wizualnej - w tym grafik oraz postów na platformy social media
  • Bezpośrednia współpraca z działem odpowiedzialnym za tworzenie treści na potrzeby social media

Kwalifikacje

  • Umiejętność tworzenia animacji z wykorzystaniem programów Adobe After Effects i/lub Adobe Animate
  • Doświadczenie w tworzeniu treści na media społecznościowe
  • Znajomość środowiska Adobe Photoshop i Adobe Illustrator będzie dodatkowym atutem
  • Dbałość o detale, terminowość i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby zachęcamy do złożenia aplikacji oraz przesłanie portfolio (warunek konieczny).

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Benefity pozapłacowe