Business Intelligence Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Media jest jednym z czterech centrów rozwiązań działających w ramach Publicis Groupe, obok Publicis Communications, Publicis.Sapient oraz Publicis Healthcare. Zarządzającym Publicis Media jest Steve King, pełniący rolę CEO. Publicis Media składa się z pięciu globalnych marek, takich jak : Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449 i Performics, które są napędzane globalnymi praktykami opartymi na danych, co w sumie sprawia, że Publicis Media dostarcza klientom, zarówno wartość dodaną, jak i transformację biznesową. Publicis Media jest zaangażowane w pomoc swoim klientom w poruszaniu się po nowoczesnym środowisku mediowym. Publicis Media jest obecne w ponad 100 krajach z ponad 17.500 pracownikami na całym świecie.

Opis stanowiska

W związku z dalszym rozwojem struktur technicznych, do działu Data Architecture & Platforms poszukujemy osoby która będzie odpowiedzialna za współtworzenie architektury oraz rozwój nowoczesnych rozwiązań analitycznych wspierających realizację strategii marketingowej. Zakres odpowiedzialności będzie obejmował także tworzenie oraz propagowanie dobrych praktyk deweloperskich i architektonicznych, a docelowo funkcję Liderem Technicznego w ramach zespołów SCRUM’owych.

Do zakresu zadań należeć będzie:

  • Efektywny development rozwiązań analitycznych.
  • Budowa procesów ETL oraz rozwiązań bazodanowych w środowisku usług cloud/serverless
  • Wykorzystanie metodologii SCRUM do współpracy w ramach zespołu
  • Analiza możliwości analitycznych specyficznych usług cloud i on-premise oraz wykorzystywanie wiedzy do prac projektowych
  • Konsultacje z Klientami i zespołami w zakresie wdrożeń.
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (np. Informatyka, Ekonometria, Elektronika), Ekonometria lub pokrewne
  • Programujesz w R i / lub Pythonie. Znajomość innych języków programowania takich, jak: Java, JavaScript, PHP, .NET, C#, czy HTML będzie mile widziana
  • Pracowałeś już na dużych danych i znasz jedną z wymienionych technologii: Oracle Exadata, Teradata, Greenplum, Netezza
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację businessową
  • Doświadczenie w projektowaniu hurtowni danych będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Wyzwania intelektualne – poznasz, jak działa rynek reklamowy i będziesz miał okazję rozwijać technologię zgodnie z najlepszymi trendami w wiodącej firmie
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Dostęp do programów rozwojowych, szkoleń oraz wymiany międzynarodowej