Business Intelligence Programmer

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Media jest jednym z czterech centrów rozwiązań działających w ramach Publicis Groupe, obok Publicis Communications, Publicis.Sapient oraz Publicis Healthcare. Zarządzającym Publicis Media jest Steve King, pełniący rolę CEO. Publicis Media składa się z pięciu globalnych marek, takich jak : Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449 i Performics, które są napędzane globalnymi praktykami opartymi na danych, co w sumie sprawia, że Publicis Media dostarcza klientom, zarówno wartość dodaną, jak i transformację biznesową. Publicis Media jest zaangażowane w pomoc swoim klientom w poruszaniu się po nowoczesnym środowisku mediowym. Publicis Media jest obecne w ponad 100 krajach z ponad 17.500 pracownikami na całym świecie.

Opis stanowiska

W związku z dalszym rozwojem struktur technicznych, do działu Data Architecture & Platforms poszukujemy osoby, która będzie się zajmować samodzielnym tworzeniem aplikacji. Jeśli chcesz pracować z takimi technologiami, jak: hadoop, Spark, Cassandra, oraz nowoczesnymi usługami w chmurze Google, AWS – dołącz do nas. Osoba, której szukamy będzie uczestniczyć w projektach związanych z budową systemów, tworzeniem procesów ładowania danych, projektowaniem baz danych oraz automatyzacją pracy.

  • Analiza potrzeb Klientów wewnętrznych oraz dostarczanie adekwatnych rozwiązań
  • Projektowanie baz danych i tworzenie aplikacji opartych na danych
  • Dostarczanie wiedzy eksperckiej z zakresu programowania, oraz baz danych
  • Konsultacje z klientami oraz wsparcie techniczne przy wdrożeniu aplikacji
  • Przygotowanie rekomendacji i wycen dotyczących wdrożeń aplikacji, oraz baz danych
  • Poszukiwanie i testowanie nowych narzędzi oraz rozwiązań związanych z zakresem obowiązków
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znasz systemy bazodanowe SQL (np. PostgreSQL, MySQL lub MS SQL)
  • Programujesz w Python i/lub VBA (znajomość Java, JavaScript,  PHP, .NET, C#, HTML będzie dodatkowym atutem)
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację businessową

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Wyzwania intelektualne – poznasz, jak działa rynek reklamowy i będziesz miał okazję rozwijać technologię zgodnie z najlepszymi trendami w wiodącej firmie
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Dostęp do programów rozwojowych, szkoleń oraz wymiany międzynarodowej