Digital Integration Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

W agencji Performics dostarczamy najlepsze oraz najjaśniejsze rozwiązania z zakresu sfery cyfrowej, rozszyfrowując dane, odkrywając zjawiska marketingu efektywnościowego oraz uświadamiamy, dlaczego konsumenci zachowują się tak, a nie inaczej. Świat Performics to świat miłośników matematyki, gawędziarzy, strategów oraz kreatorów. Jest to miejsce, w którym można rozwijać się profesjonalnie, korzystając z możliwych szkoleń, tym samym rozwijając własną ścieżkę kariery. Jako nowatorska agencja marketingu efektywnościowego zmieniamy intencje konsumentów w przychody dla najbardziej podziwianych marek na świecie. W ramach globalnego działania, funkcjonującego w 57 krajach na całym świecie, tworzymy połączone i spersonalizowane doświadczenia cyfrowe poprzez rozwiązania z wykorzystaniem paid media, earned media oraz owned media. RECMA uznała Performics za jedną z najlepszych agencji cyfrowych w 2014 roku. Siedziba w Chicago. Performics jest firmą Publicis Media. Żeby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę internetową : www.performics.com.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Rola Partnera dla klienta w tematach marketingu efektywnościowego
  • Odpowiedzialność biznesowa za współpracę z klientem
  • Zarządzanie zespołem specjalistów
  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeżeli posiadasz:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w firmie o profilu internetowym, w agencji mediowej, performance marketingowej lub w sklepie internetowym.
  • Znajomość rynku reklamy internetowej
  • Praktyczną znajomość kluczowych kanałów marketingu efektywnościowego: SEM, paid social, display, e-mailing, remarketing, afiliacja, programmatic.
  • Znajomość narzędzi analitycznych, trackingowych i optymalizacyjnych
  • Znajomość programów Excel i Power Point na poziomie zaawansowanym
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji
  • Benefity pozapłacowe
  • Pyszną kawę i świeże owoce