Junior Account Executive BTL

  • Pełny etat

Opis firmy

Saatchi & Saatchi to agencja rozwiązań full-experience, w której łączymy kompetencje strategiczno, kreatywno, danowe z wdrożeniami technologicznymi w ramach strategii Think Human, Search Data, Use Technology. Jesteśmy partnerami naszych klientów oraz ich przewodnikami w świecie digitalowej transformacji. Badamy nowe modele zachowań konsumentów w cyfrowym świecie, nieustannie szukamy nowych środków wyrazu w ekosystemach zdominowanych przez technologię i dane. Ponad wszystko zaś jesteśmy utalentowanym, ambitnym i zgranym zespołem, który chętnie spędza z sobą czas, również poza godzinami pracy. Agencja Roku Mixx Awards 2019, Agencja Top 3 Effie 2019, Międzynarodowy Sukces Roku MMP 2018, Agencja Reklamowa Roku 2017 i 2018 (KTR 2017, Innovation 2017 oraz Effie 2017 i Effie 2018).

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Realizacja projektów komunikacyjnych (katalog, POS, OOH) pod nadzorem przełożonego;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem;
  • Monitorowanie konkurencji klientów;
  • Wsparcie zespołu w utrzymaniu jakości prowadzonych projektów i dotrzymania terminów realizowanych zadań;
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu prezentacji dla klienta;
  • Ścisła współpraca z innymi działami agencji: kreatywnym, strategicznym, produkcji.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

  • Zainteresowania marketingiem i chęci rozpoczęcia kariery zawodowej w agencji reklamowej;
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Dbałości o szczegóły, zaangażowania i chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Zdolności analitycznego myślenia;
  • Pozytywnego nastawienia.
  • Mile widziana: znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi.
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą").
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby.
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.