Front-end Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Groupe jest jednym z największych holdingów reklamowych na świecie i globalnym liderem w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej napędzanych danymi, technologią i kreatywnością, które pozwalają tworzyć indywidualne doświadczenia konsumentów z markami na masową skalę. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia blisko 1500 ekspertów.

Organizacja działa w oparciu o model operacyjny Power of One, którego ideą jest integracja i rozwój kompetencji gwarantujących obecnym i przyszłym klientom Grupy coraz większą wartość biznesową z realizowanych dla nich zadań.

Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i światowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative & Content (Saatchi & Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Public Relations (MSL, Publicis Consultants), Commerce (Digitas, &IS), Production (Prodigious), Data Science oraz Investment.

Opis stanowiska

• kodowanie aplikacji SPA

• korzystanie z nowoczesnych frameworków JS (takich jak Vue.js)

• testowanie nowych technologii do dalszego wykorzystania

• dzielenie się wiedzą i nowymi pomysłami z zespołem

• realizowanie projektów w oparciu o metodologię Scrum

Kwalifikacje

• doświadczenie w budowaniu rozwiązań front-end

• biegłość w HTML 5 / CSS 3

• dobra znajomość JS i doświadczenie w pracy z frameworkami JS

• umiejętność pisania czystego kodu

• umiejętność pracy w zespole

• znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

• zainteresowanie nowymi technologiami i ciągły rozwój

Mile widziane

• doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych

• doświadczenie z Vue.js (lub chęć nauki)

• dobra umiejętność korzystania z Git’a

• znajomość narzędzi takich jak Webpack, Gulp

• doświadczenie w pracy z Agile / SCRUM / Jira

Dodatkowe informacje

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, urlopów i biletów do kina

• możliwość pracy zdalnej

• pracę nad nowoczesnymi aplikacjami SPA

• przestrzeń do wprowadzenia nowych pomysłów, rozwiązań i technologii

• pracę w zgranym i otwartym zespole o różnych kompetencjach technologicznych

• duży stopień niezależności

• dużo nowego kodu do napisania

• pracę nad unikalnymi projektami dla największych klientów na rynku