(Młodszy) Kontroler Finansowy

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego Publicis Groupe, jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.

W Polsce w ramach Publicis Groupe działają dwa centra kompetencyjne: Publicis Communications i Publicis Media, które, pod jednym Zarządem, ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.

Nasze Agencje: Leo Burnett, Publicis, Saatchi&Saatchi IS, MSL, Arc, Prodigious, Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, LiquidThread i Performics, wraz z wyspecjalizowanymi departamentami Publicis Communications i Publicis Media, zatrudniają ponad 1200 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia i kreacja, komunikacja marketingowa, planowanie i zakup mediów, public relations, public affairs, CSR, content marketing, produkcja filmowa oraz transformacja biznesowa.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Controlling Managera w bieżących obowiązkach
  • Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz na potrzeby wewnętrzne Spółki
  • Rozwój narzędzi kontrolingowych

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia, controlling)
  • Minimum rok lub 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu, finansów, raportowania, audytu zewnętrznego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głownie Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Komunikatywność i samodzielność w wykonywaniu powierzonego zakresu obowiązków

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze controllingu
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Międzynarodowe środowisko i dostęp do najnowszego know-how w branży reklamy
  • Pakiet benefitów