Account Executive

  • Pełny etat

Opis firmy

Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.

Agencja Reklamowa Roku 2017 i 2018 (KTR 2017, Innovation 2017 oraz Effie 2017 i Effie 2018), zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016), Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016), Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • budowanie relacji z klientem,
  • aktywna współpraca sprzedażowa z klientem,
  • tworzenie kosztorysów oraz harmonogramów,
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów,
  • kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu,
  • współpraca z pozostałymi działami agencji,
  • tworzenie podsumowań projektów.

Kwalifikacje

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w pracy nad materiałami wydawniczymi typu gazetka produktowa, katalog itp,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii 270/360
  • orientacja w aktualnych trendach komunikacji z konsumentem (consumer engagement, new media),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • komunikatywność,
  • systematyczność,
  • dokładność,
  • pracowitość.

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole,
  • szansę rozwoju zawodowego w mocno ustabilizowanej na rynku agencji,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie,
  • atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła,
  • swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u.