SEO Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Starcom jest agencją Human Experience. Jesteśmy rozpoznawalną na całym świecie agencją komunikacji medialnej. Wierzymy, że korelacja ludzi oraz technologii tworzy nowe doświadczenia, które zostaną pokochane przez ludzi oraz nowe działania, których potrzebują marki. Zatrudniamy ponad 5000 pracowników na całym świecie. Starcom współpracuje z wiodącymi na świecie marketerami oraz wiodącymi markami, takimi jak: Airbnb, CocaCola, Fiat Chrysler Automobiles, Kellogg Company, Kraft Heinz, Samsung, Visa i inni. Starcom jest częścią Publicis Media, jedną z czterech rozwiązań w ramach Publicis Groupe, oraz posiada swoje biura w ramach Publicis One.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem, prowadzeniem i optymalizacją kompleksowych działań SEO w celu realizacji zakładanych KPI
  • Obsługą klienta w zakresie kampanii SEO
  • Przygotowywaniem trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań
  • Przygotowywaniem harmonogramów prac wraz z kosztorysami
  • Przygotowywaniem raportów, prezentacji podsumowujących działania SEO oraz prezentacji strategicznych
  • Udziałem w projektach nowo biznesowych
  • Budowaniem pozytywnej relacji z klientem
  • Dbaniem o najwyższy poziom merytoryczny w dziedzinie SEO

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalistycznym (doświadczenie w agencji SEO lub domu mediowym będzie dodatkowym atutem)
  • Śledzisz bieżące trendy w dziedzinie SEO w Polsce i na świecie
  • Znasz zasady optymalizacji działań SEO w wyszukiwarce Google
  • Rozwijasz swoją wiedzę w obszarze link buildingu, content marketingu, optymalizacji on-site oraz audytów SEO
  • Potrafisz trafnie analizować i prezentować dane - sprawnie korzystasz z programów MS Excel i PowerPoint, tworzysz prezentacje w sposób logiczny i czytelny
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (włączając słownictwo specjalistyczne)
  • Jesteś osobą otwartą, lubiącą pracę zespołową
  • Cechuje Cię zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji
  • Benefity pozapłacowe