Programmatic Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healthcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe. W ramach Publicis Media w Polsce działają agencje: Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, Performics oraz LiquidThread.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

·         Odpowiedzialność biznesowa za współpracę z Klientami oraz zespołami w ramach agencji

·         Nadzór nad jakością kampanii w ujęciu krótko i długookresowym

·         Zarządzanie zespołem specjalistów (delegowanie zadań, wsparcie merytoryczne, motywowanie, dbanie o rozwój podwładnych)

·         Tworzenie propozycji i prowadzenie projektów z zakresu data driven – DMP, segmentacja użytkowników, strategie programmatic

·         Rola partnera i innowatora w pracy z własnym zespołem

Kwalifikacje

Wymagania:

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

·         Min. 3 lata doświadczenia w obszarze reklamy programmatic – wymagana jest wiedza ekspercka

·         Znajomość platform GMP (ex Doubleclick) i Adform

·         Mile widziane doświadczenie w planowaniu innych kanałów digital

·         Umiejętność prezentacji na bardzo wysokim poziomie i bardzo dobra umiejętność bronienia  rekomendacji przed klientem

·         Wiedza marketingowa i mediowa, znajomość trendów ad-tech i programmatic

·         Chęć uczenia się, dobra organizacja pracy i systematyczność

·         Język angielski na poziomie bardzo dobrym

·         Znajomość Excel i Power Point na poziomie zaawansowanym

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Dostęp do programów rozwojowych, szkoleń oraz wymiany międzynarodowej
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, karta Multisport)