(Senior) Paid Social Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Starcom jest agencją Human Experience. Jesteśmy rozpoznawalną na całym świecie agencją komunikacji medialnej. Wierzymy, że korelacja ludzi oraz technologii tworzy nowe doświadczenia, które zostaną pokochane przez ludzi oraz nowe działania, których potrzebują marki. Zatrudniamy ponad 5000 pracowników na całym świecie. Starcom współpracuje z wiodącymi na świecie marketerami oraz wiodącymi markami, takimi jak: Airbnb, CocaCola, Fiat Chrysler Automobiles, Kellogg Company, Kraft Heinz, Samsung, Visa i inni. Starcom jest częścią Publicis Media, jedną z czterech rozwiązań w ramach Publicis Groupe, oraz posiada swoje biura w ramach Publicis One.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą klientów w zakresie kampanii paid social (Facebook - w tym video, Instagram, Twitter)
  • Przygotowywaniem trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań w zakresie PPC
  • Planowaniem, prowadzeniem i optymalizacją kampanii zgodnie i w celu poprawy KPI w oparciu o roczny flowchart
  • Raportowaniem wyników
  • Budowaniem pozytywnej relacji z klientem
  • Terminowym i prawidłowym rozliczeniem kampanii
  • Udziałem w tworzeniu rekomendacji mediowych/prezentacji strategicznych

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu kampanii z zakresu paid social oraz w optymalizacji kampanii pod różne cele (traffic, wizerunek, leady, sprzedaż, zasięg)
  • Potrafisz analizować i prezentować dane - sprawnie korzystasz z programów MS Excel i PowerPoint
  • Masz dobry client service
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Cechuje Cię zaangażowanie, proaktywna postawa i chęć rozwoju

Mile widziana będzie:

  • Wiedza z zakresu trackingu kampanii np. z wykorzystaniem Google Analytics, Doubleclick lub innych

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!