Account Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread to nowoczesna agencja contentowa należąca do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi. W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Deichmann, Visa, McCormick, Citibank, Lorenz Bahlsen i ZT Kruszwica.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Samodzielną realizacją projektów i kampanii dla powierzonego portfolio klientów (ATL, BTL, Digital, Social Media)
  • Budowaniem relacji z klientami oraz pełnieniem funkcji partnera i doradcy w wyborze najlepszych metod i narzędzi, oraz rozwiązywaniem problemów
  • Zarządzaniem kilkuosobowym zespołem (motywowaniem, rozdzielaniem zadań, dbaniem rozwój merytoryczny oraz zawodowy podległego zespołu)
  • Tworzeniem strategii komunikacji dla marek Klientów, udziałem w przetargach
  • Monitorowaniem przebiegu projektów oraz kontrolą kosztów
  • Raportowaniem wyników projektów, analizą danych, wyciąganiem wniosków i przedstawianiem adekwatnych rekomendacji
  • Śledzeniem najnowszych trendów w digitalu i inspirowanie nimi klienta i zespołu

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • 2-3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku managerskim, doświadczenie agencji reklamowej będzie dużym atutem
  • Doświadczenia w realizacji kampanii 360 (spotów video, sesji zdjęciowych, kreacji digitalowych i socialowych)  - warunek konieczny -
  • Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem specjalistów oraz chęci dalszego rozwoju się w kierunku managerskim
  • Obycia we współpracy z dużymi i wymagającymi markami
  • Doskonałej orientacji w trendach i rozwiązaniach digitalowych
  • Wiedzy i doświadczenia z zakresu social mediów oraz Influencer marketingu
  • Umiejętności planowania pracy własnej, oraz pracy podległego zespołu i współpracujących działów
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów, oraz wynajdywanie nowych rozwiązań
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji
  • Benefity pozapłacowe