Senior Strategy Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją ROI. Łączymy dane, technologię i najlepszych specjalistów, aby odkrywać nowe możliwości, rozwiązywać złożone wyzwania i rozwijać biznes naszych klientów.

Przeczytaj więcej odwiedzając stronę : www.zenithmedia.com.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów strategicznych, w tym strategii komunikacji i strategii marki dla klientów agencji,
  • Udział jako strategy lead w projektach przetargowych
  • TrendWatching – wyszukiwanie i dystrybuowanie najnowszych trendów w organizacji,
  • Rozwój myślenia innowacyjnego w firmie i przełożenie go na realizowanie projektów klienckich z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii
  • Bezpośredni kontakt z klientem na najwyższym poziomie staranności i jakości, budowa długotrwałych relacji z klientami
  • Udział i prowadzenie inicjatyw wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia, warsztaty), w tym płatnych projektów klienckich
  • Aktywna sprzedaż dodatkowych produktów takich jak szkolenia i warsztaty, biegła znajomość oferty produktowej Zenith
  • Reprezentowanie firmy i zespołu na zewnątrz organizacji, w mediach i wydarzeniach branżowych

Kwalifikacje

  • Min. 3 lata doświadczenia w przygotowaniu rozwiązań strategicznych dla klientów w agencjach mediowych i/lub reklamowych,
  • Rozumienie zmian społecznych, kulturowych, technologicznych i rynkowych,
  • Umiejętność obserwacji i generowanie insightów na tej podstawie
  • Wysoka umiejętność pracy z danymi,
  • Doświadczenie w pracy z klientami,
  • Bardzo wysoka umiejętność tworzenia perswazyjnych prezentacji
  • Biegłość prowadzenia prezentacji zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • Zainteresowanie obszarami strategii, marketingu, komunikacji, digital,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie w obsługę klienta,
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Komunikatywność i dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Excel, Word, PowerPoint,
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia warsztatów będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Pracę w seniorskim zespole strategicznym w jednej z największych agencji mediowych w kraju
  • Ciekawe projekty z zakresu strategii komunikacji marek,
  • Szeroką ofertę szkoleń wewnętrzych i zewnętrznych,
  • Dostęp do najnowocześniejszych, globalnych zasobów wiedzy,
  • Wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata w ramach struktury Publicis Media,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń socjalnych