Nie widzisz teraz oferty dla siebie? Zostaw nam swoje CV!

  • Pełny etat

Opis firmy

W Publicis Groupe wierzymy, że pozytywna zmiana doświadczeń konsumentów na całej ścieżce zakupowej jest motorem rozwoju biznesu. Transformujemy biznes i umożliwiamy naszym Talentom transformowanie także ich własnych doświadczeń zawodowych.

Publicis Groupe jest najwyżej ocenianym przez analityków holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem marketingu, komunikacji i transformacji cyfrowej. Zmieniamy biznes reklamowy w oparciu o inżynierię i analizę danych, najnowocześniejsze technologie i kreatywności, która od zawsze była centrum wszystkich naszych działań.

W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w modelu „Power of One”, który integruje i rozwija różne kompetencje Grupy w zakresie podnoszenia wartości biznesowej obecnych i przyszłych Klientów.

Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i międzynarodowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), Yotta (doradztwo i wdrożenia w obszarze danych i technologii) oraz działy specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

Opis stanowiska

Tutaj zazwyczaj umieszczamy opis stanowiska, ale w tym przypadku będzie inaczej.
Wypełnienie niezbędnych informacji i załączenie CV zajmie Ci jedynie kilka minut. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą, jeśli pojawią się u nas oferty dopasowane do Twojego obecnego doświadczenia i oczekiwań.

Zapraszamy Cię serdecznie do zaaplikowania!

Dodatkowe informacje

Niezależnie od tego, o jakiej roli będziemy rozmawiać, możemy Ci zaproponować:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą").
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi.
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby.
  • Możliwość skorzystania z programu Work Your World i pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku (po przepracowaniu 12 miesięcy w organizacji).