Digital Designer Intern

  • Pełny etat

Opis firmy

Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.

Agencja Reklamowa Roku 2017 i 2018 (KTR 2017, Innovation 2017 oraz Effie 2017 i Effie 2018), zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016), Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016), Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

Opis stanowiska

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie zdobywaniem umiejętności projektowania w obszarze digital (np. kampanie bannerowe, mailingi, web design)
  • Ciekawie zapowiadające Cię portfolio (mogące zawierać projekty komercyjne, szkolne, hobbystyczne lub jedynie „do szuflady”)
  • Podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop
  • Dyspozycyjność 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu
  • Wyczucie proporcji i dobre oko do szczegółów
  • Niepowstrzymywalna chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność budowania kompromisów
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Kwalifikacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywna nauka projektowania komercyjnego, pracy z briefem, web designu
  • Pomoc przy projektowaniu kampanii digitalowych dla największych klientów Agencji
  • Współprojektowanie formatów iMediowych
  • Doskonalenie umiejętności z zakresu ilustracji i fotomontażu
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu designu komercyjnego, świata reklamy i marketingu

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:

  • Płatny staż z możliwością zatrudnienia po ukończeniu stażu
  • Intensywną naukę web designu i projektowania komercyjnego, pod opieką doświadczonych designerów
  • Pracę na prawdziwych briefach dla realnych klientów
  • Poznanie świata agencyjnego od podszewki
  • Współpracę opartą na bezpośrednim feedbacku, pozwalającym Ci rozwijać się harmonijnie, pokonywać napotkane trudności i zawsze być na bieżąco z postawionymi przed Tobą celami
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • Krótszy dzień pracy w piątki :)