Junior Project Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Realizacją projektów i kampanii digitalowych i social mediowych
  • Współpracą i koordynacją pracy innych działów
  • Monitorowaniem przebiegu projektów oraz kontrolą kosztów
  • Raportowaniem wyników projektów, analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej
  • bardzo dobrze orientujesz się w trendach i rozwiązaniach digital i social media
  • umiesz planować pracę własną i zespołu dla realizacji ustalonych celów
  • jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów oraz znajdowanie nowych rozwiązań
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • dobrze znasz język angielski

Dodatkowe informacje

Co oferujemy :

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Dostęp do programów rozwojowych, szkoleń oraz wymiany międzynarodowej
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, karta Multisport)