Communications Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Blue 449, jest agencją mediową z zakresu Open Source. Jest jedną z pięciu marek działających w ramach Publicis Media. Nasza filozofia oparta na rozwiązaniach Open Source oznacza funkcjonowanie poprzez przeplatanie się mediów, pomysłów, danych i technologii, co zapewnia innowacyjność oraz postęp dla naszych klientów. Blue Collective jest bogatym źródłem współpracy osób i organizacji, którym pomagamy dostarczyć pomysłowe i innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla naszych klientów każdego dnia. Blue 449 funkcjonuje na 22 rynkach, w 29 biurach i zatrudnia nieco ponad 1300 pracowników. Jesteśmy jedną agencją, na wielu terytoriach, nie posiadającą granic.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Umiejętnym i aktywnym diagnozowaniem potrzeb Klientów, zarówno w obszarze biznesowym, jak i komunikacji marketingowej oraz ich adekwatnym adresowaniem
  • Samodzielnym przygotowaniem założeń strategii i rekomendacji dla Klienta oraz tworzeniem całości dokumentów w porozumieniu z Business&Communications Directorem
  • Briefowaniem zgodnie z założeniami strategicznymi zespołów specjalistycznych Publicis Media
  • Będziesz odpowiedzialny za wysoką jakość planowania taktycznego i zakupu mediów dla swoich Klientów
  • Prowadzeniem spotkań i prezentacji
  • Zarządzaniem zespołem

Kwalifikacje

Dołącz do nas jeśli posiadasz:

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze planowania mediów i communications
  • Umiejętność tworzenia strategii
  • Umiejętność prezentacji na bardzo wysokim poziomie i bardzo dobra umiejętność bronienia rekomendacji przed klientem
  • Znajomość zasad planowania i zakupu mediów offline i online
  • Wiedzę marketingową i mediową, znajomość trendów marketingowych, komunikacyjnych i mediowych
  • Umiejętność stworzenia dokumentu / rekomendacji i jej prezentacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość Excel na poziomie dobrym (tabele przestawne, wykresy, formuły) oraz Power Pointa na poziomie zaawansowanym (wykresy, znajomość wytycznych i zasad dobrej prezentacji)

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w jednej z największych grup mediowych w Polsce, a zarazem w bardziej kameralnej agencji mediowej uhonorowanej przez MMP tytułem „DYNAMIKA START-UPU”
  • Pracę dla znanych marek, ale również dla dynamicznie rozwijających się Startupów tj. Znany Lekarz, Storytel czy Blik
  • Możliwość rozwoju pod okiem Mentorów, w tym Head of Digital i Head of Startegy & Innovation we wspólnych projektach
  • Różnorodność zadań dzięki pracy w zespołach multidyscyplinarnych ale także w projektach dla różnych klientów
  • Czerpanie wiedzy od specjalistów z różnych dziedzin (np. od innowacji, technologii i startupów) dzięki otwarciu w Blue tzw. Hot Desku
  • Stały rozwój kompetencji w obszarze mediowym dzięki bardzo szerokiej ofercie szkoleń i cyklicznych spotkań inspiracyjnych
  • Możilwość współpracy z ekspertami z innych rynków w ramach programów wymiany międzynarodowej
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta multi-sport
  • Wyjątkową atmosferę pracy w firmie nagrodzonej tytułem „Dynamika Startupu” i wybieranej do współpracy przez Startupy - jeśli chcesz przekonać się jak na niego zasłużyliśmy – dołącz do nas i rozwijaj się dynamicznie razem z nami.