E-commerce / Performance Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Agencja performance marketingu należąca do Publicis Media. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Bieżąca obsługa kampanii e-commerce oraz planowanie mediów (performance + kampanie trafficowe)
  • Ustalanie szczegółów emisji, negocjacje cenowe z wydawcami
  • Koordynacja przygotowywania materiałów do kampanii (grafik, LP, kody trackingowe)
  • Nadzór nad prawidłową implementacją kampanii
  • Kontrola bieżącej realizacji kampanii i działań SEO, Marketing Automation, Paid Social, SEM
  • Raportowanie i analiza wyników kampanii
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jesli:

  • Masz min. rok doświadczenia doświadczeniem w obsłudze Klienta i planowaniu mediów
  • Doświadczenie w obszarze e-commerce / agencji performance marketingu będzie dodatkowym atutem
  • Znasz takie narzędzia, jak Google Analytics czy DoubleClick
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Znasz pakiet  Office (Outlook, Excel, PowerPoint)

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Dostęp do programów rozwojowych, szkoleń oraz wymiany międzynarodowej
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, karta Multisport)