Communications Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Zenith jest agencją ROI, której sukces opiera się na sukcesie naszych klientów. Kierujemy się prostą strategią: motywacji naszych pracowników, dostarczania dobrze wykonanej pracy, zadowolenia naszych klientów. Klienci chcą współpracować ze szczęśliwymi i zmotywowanymi ludźmi. Posiadamy znakomity zespół Talent Team pomagający agencji w procesie rekrutacji, rozwoju oraz zachowywania najlepszych talentów w branży. Nieustannie dążymy do wykreowania kultury zwycięzców, dlatego też, cieszymy się, że 91% naszych pracowników poleca nas, jako świetne miejsce pracy. Naszym celem jest dostarczanie dobrze wykonanej pracy. Mamy nieustające osiągnięcia w zakresie zwiększania skuteczności komunikacji naszych klientów. Naszym niekwestionowanym celem jest osiągnięcie sukcesu w marketingu komercyjnym. Nie nastawiamy się tylko na zdobywanie nagród, lecz traktujemy je, jako konsekwencje dobrze wykonanej pracy. Najlepszym świadectwem naszej pracy jest lista naszych klientów. Każdego dnia pracujemy nad wyzwaniami biznesowymi oraz komunikacyjnymi we współpracy ze świetnymi zespołami klienckimi. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej współpracy z wieloma naszymi klientami, która przekracza 10 lat, tym samym jesteśmy równie dumni z naszych nowych relacji z klientami.

Przeczytaj więcej odwiedzając stronę : www.zenithmedia.com.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Umiejętne i aktywne diagnozowanie potrzeb  Klientów, zarówno w obszarze biznesowym, jak i komunikacji marketingowej oraz ich adekwatne adresowanie
  • Samodzielne przygotowanie założeń strategii i rekomendacji dla Klienta oraz tworzenie całości dokumentów w porozumieniu z Account Directorem
  • Briefowanie zgodnie z założeniami strategicznymi zespołów specjalistycznych Publicis Media
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość planowania taktycznego i zakupu mediów dla swoich Klientów
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji
  • Zarządzanie zespołem media plannerów

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze planowania mediów i communications
  • Umiejętność prezentacji na bardzo wysokim poziomie i bardzo dobra umiejętność bronienia rekomendacji przed klientem
  • Znajomość zasad planowania i zakupu mediów offline i online
  • Wiedza marketingowa i mediowa, znajomość trendów marketingowych, komunikacyjnych i mediowych
  • Umiejętność stworzenia dokumentu / rekomendacji i jej prezentacji
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Excel na poziomie dobrym (tabele przestawne, wykresy, formuły)
  • Power Point na poziomie zaawansowanym (wykresy, znajomość wytycznych i zasad dobrej prezentacji, rekomendacje i strategie

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami  dla jednego z największych klientów agencji
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji