Digital & E-Commerce Senior Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Zenith jest agencją ROI, której sukces opiera się na sukcesie naszych klientów. Kierujemy się prostą strategią: motywacji naszych pracowników, dostarczania dobrze wykonanej pracy, zadowolenia naszych klientów. Klienci chcą współpracować ze szczęśliwymi i zmotywowanymi ludźmi. Posiadamy znakomity zespół Talent Team pomagający agencji w procesie rekrutacji, rozwoju oraz zachowywania najlepszych talentów w branży. Nieustannie dążymy do wykreowania kultury zwycięzców, dlatego też, cieszymy się, że 91% naszych pracowników poleca nas, jako świetne miejsce pracy. Naszym celem jest dostarczanie dobrze wykonanej pracy. Mamy nieustające osiągnięcia w zakresie zwiększania skuteczności komunikacji naszych klientów. Naszym niekwestionowanym celem jest osiągnięcie sukcesu w marketingu komercyjnym. Nie nastawiamy się tylko na zdobywanie nagród, lecz traktujemy je, jako konsekwencje dobrze wykonanej pracy. Najlepszym świadectwem naszej pracy jest lista naszych klientów. Każdego dnia pracujemy nad wyzwaniami biznesowymi oraz komunikacyjnymi we współpracy ze świetnymi zespołami klienckimi. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej współpracy z wieloma naszymi klientami, która przekracza 10 lat, tym samym jesteśmy równie dumni z naszych nowych relacji z klientami.

Przeczytaj więcej odwiedzając stronę : www.zenithmedia.com.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Rola Partnera dla klienta w tematach marketingu efektywnościowego oraz e-commerce
  • Odpowiedzialność biznesowa za współpracę z klientem
  • Czynny udział w przygotowaniu i wdrożenie strategii online dla Klienta
  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeżeli posiadasz:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w firmie o profilu internetowym, w agencji mediowej, performance marketingowej (warunek konieczny).
  • Znajomość rynku reklamy internetowej
  • Praktyczną znajomość kluczowych kanałów marketingu efektywnościowego: SEM, paid social, display, e-mailing, remarketing, afiliacja, programmatic.
  • Znajomość narzędzi analitycznych, trackingowych i optymalizacyjnych
  • Znajomość programów Excel i Power Point na poziomie zaawansowanym
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • Pracę nad ciekawymi projektami  dla jednego z największych klientów agencji
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji