Senior Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healthcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe. W ramach Publicis Media w Polsce działają agencje: Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, Performics oraz LiquidThread.

W Publicis Media uważamy, że jedynym źródłem wzrostu biznesu są lepsze doświadczenia ludzi z markami na całej ścieżce konsumenta, dlatego nadrzędnym celem istnienia naszej organizacji, któremu podporządkowują swoje działania nasze agencje, jest wspieranie marketerów w rozwijaniu ich roli i wartości biznesowej w firmach.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych dla klienta w mediach online i offline oraz koordynacją kampanii
  • Monitorowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
  • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
  • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Tworzeniem rekomendacji aktywności mediowej klienta
  • Wspolpraca przy tworzeniu strategii komunikacyjnej klienta
  • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

1. Posiadasz min. 1 letni staż pracy na stanowisku senior media planner w domu mediowym i masz doświadczenie w zakresie:

  • zakupu kampanii display oraz ogólną wiedzę o pozostałych kanałach digitalowych
  • zakupu kampanii TV/prasa/radio

2. Jesteś osobą:

  • Sprawnie liczącą, posiadającą umiejętności analityczne
  • Płynnie posługującą się językiem angielskim w mowie i pismie
  • Posiadającą praktyczną znajomość Excela i Power Point
  • Otwartą, lubiącą pracę zespołową
  • Świetnie komunikującą się z klientem
  • Zaangażowaną i nastawioną na rozwój
  • Posiadająca wyższe wykształcenie

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Dostęp do programów rozwojowych, szkoleń oraz wymiany międzynarodowej
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, karta Multisport)