Business Integration Manager (Data Sciences)

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Media jest obok Publicis Communications, Publicis Sapient oraz Publicis Healthcare, jednym z czterech globalnych centrów kompetencyjnych tworzących holding reklamowy Publicis Groupe. W ramach Publicis Media w Polsce działają agencje: Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, Performics oraz LiquidThread.

W Publicis Media uważamy, że jedynym źródłem wzrostu biznesu są lepsze doświadczenia ludzi z markami na całej ścieżce konsumenta, dlatego nadrzędnym celem istnienia naszej organizacji, któremu podporządkowują swoje działania nasze agencje, jest wspieranie marketerów w rozwijaniu ich roli i wartości biznesowej w firmach.

Opis stanowiska

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w roli eksperckiej / managerskiej w dziale analiz, badań lub w obszarze konsultingu
  • Dobrze rozumiesz nowe rozwiązania w zakresie analityki i badań i chcesz się nimi dzielić z klientami
  • Sprawnie poruszasz się w tematach związanych z performance marketingiem (warunek konieczny)
  • Lubisz prezentować i uważasz się za osobę komunikatywną oraz asertywną
  • Jesteś energiczną osobą lubiącą pracę z innymi
  • Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym
  • Jesteś osobą zaangażowaną, masz chęć rozwoju oraz pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań
Mile widziane będą:
  • Doświadczenie w pracy w agencji mediowej będzie dodatkowym atutem
  • Ceryfikaty branżowe (np. DIMAQ)

Kwalifikacje

Czym będziesz się zajmować?

  • Dostarczaniem Klientom szerokiej i wysokojakościowej oferty Publicis Media Data Sciences
  • Opieką nad wybranymi klientami i proponowanie całościowych rozwiązań technologiczno-analityczno-badawczych wspierających realizację celów biznesowych
  • Zarządzaniem projektami z powyższego obszaru z wykorzystaniem różnych specjalistów
  • Edukowaniem zespołów klienckich wewnątrz Publicis Media z rozwiązań technologiczno-analityczno-badawczych
  • Wyznaczaniem kierunków rozwoju kompetencji i usług
  • Wsparciem w zakresie umiejscowienia rozwiązań w procesach planowania i zakupu mediów

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Dostęp do programów rozwojowych, szkoleń oraz wymiany międzynarodowej
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, karta Multisport)