Junior Communications Planner

  • Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis firmy

Innowacyjna agencja mediowa. Działamy w globalnej sieci Blue 449, obecnej na 22 światowych rynkach i jesteśmy częścią Publicis Media. Kierujemy się filozofią Open Source, znaną ze świata programistów i hackerów. Wierzymy w siłę kolektywnej pracy i interdyscyplinarnych zespołów, łączących specjalistów z różnych branż, oraz w otwartość na współpracę z innymi partnerami biznesowymi klienta. Czyni to z nas nowoczesną agencję, gotową na współdziałanie wobec nowych wyzwań marketingu: brania odpowiedzialności za wzrost organizacji, projektowania doświadczeń konsumentów i wykorzystania innowacji technologicznych.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Bezpośrednią współpracą z wybranymi klientami agencji a także pracą na projektach między-zespołowych
  • Współpracą ze specjalistami z różnych dziedzin: performance marketingu, contentu, analityki
  • Przygotowywaniem rekomendacji mediowych ze szczególnym uwzględnieniem kanałów DIGITAL
  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych w mediach online oraz offline
  • Monitorowaniem, optymalizowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz, tworzeniem raportów, analizą trendów rynkowych
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Współpracą z partnerami mediowymi, oraz innymi Agencjami, z którymi współpracują nasi Klienci

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Nie lubisz stać w miejscu, jesteś otwarty na zmiany i uczenie się nowych rzeczy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku Junior Communications Planner lub Media Assistant w domu mediowym (warunek konieczny)
  • Masz doświadczenie w zakresie zakupu kampanii digitalowych i znasz trendy w obszarze komunikacji w Internecie
  • Lubisz liczyć i analizować dane, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w jednej z największych grup mediowych w Polsce, a zarazem w bardziej kameralnej agencji mediowej uhonorowanej przez MMP tytułem „DYNAMIKA START-UPU”
  • Możliwość rozwoju pod okiem Mentorów, w tym Head of Digital i Head of Startegy & Innovation we wspólnych projektach
  • Rożonorodoność zadań dzięki pracy w zespołach multidsycyplinarnych ale także w projektach dla różnych klientów
  • Czerpanie wiedzy od specjalistów z różnych dziedzin (np. od innowacji, technologii i startupów) dzięki otwarciu w Blue tzw. Hot Desks
  • Stały rozwój kompetencji w obszarze mediowym dzięki bardzo szerokiej ofercie szkoleń i cyklicznych spotkań inspiracyjnych
  • Możilwość współpracy z ekspertami z innych rynków w ramach programów wymiany międzynarodowej
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta multi-sport
  • Wyjątkową atmosferę pracy w firmie nagrodzonej tytułem „Dynamika Startupu” i wybieranej do współpracy przez Startupy - jeśli chcesz przekonać się jak na niego zasłużyliśmy – dołącz do nas i rozwijaj się dynamicznie razem z nami.