Junior Communications Planner

  • Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis firmy

W całej naszej bogatej historii byliśmy dumni z naszego dziedzictwa oraz zaangażowania w trwającą ewolucję. To wszystko składa się na nasz kod DNA, który ciągle ewoluuje. Łącząc w sobie ducha start-up’u i duszy potęgi w naszej branży, naszym celem jest dostarczanie nowej iskry poszczególnym markom. Jest to iskra powstająca poprzez korelację kultury start up’u, potęgi branżowej w połączeniu z danymi i treścią, sztuką i nauką, z tradycjami i nowoczesnością. Energia i innowacja napędzają ducha naszego start up’u, podczas gdy nieporównywalny wpływ na rynek, ekskluzywne partnerstwo oraz globalne możliwości szkoleniowe, są dostępne u nas w pełnym zakresie. Usługi świadczone przez Publicis Media dostarczają naszym klientom poczucie naszej potęgi branżowej. Mamy nadzieję, że poświęcisz kilka chwil, żeby dowiedzieć się więcej o nas i zacząć zastanawiać się, w jaki sposób możemy wykorzystać naszą „moc dodatnią” aby pracować dla Ciebie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę www.sparkfoundryww.com

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Bezpośrednią współpracą z wybranymi klientami agencji a także pracą na projektach między-zespołowych
  • Współpracą ze specjalistami z różnych dziedzin: performance marketingu, contentu, analityki
  • Przygotowywaniem rekomendacji mediowych ze szczególnym uwzględnieniem kanałów DIGITAL
  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych w mediach online oraz offline
  • Monitorowaniem, optymalizowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz, tworzeniem raportów, analizą trendów rynkowych
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Współpracą z partnerami mediowymi, oraz innymi Agencjami, z którymi współpracują nasi Klienci

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Nie lubisz stać w miejscu, jesteś otwarty na zmiany i uczenie się nowych rzeczy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku Junior Communications Planner lub Media Assistant w domu mediowym (warunek konieczny)
  • Masz doświadczenie w zakresie zakupu kampanii digitalowych i znasz trendy w obszarze komunikacji w Internecie
  • Lubisz liczyć i analizować dane, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę dla znanych marek
  • Bliską współpracę z mediami przy powstających kampaniach
  • Rozwój kompetencji w obszarze mediowym
  • Szkolenia mediowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Benefity pozapłacowe
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy