Marketing Automation Assistant

  • Pełny etat

Opis firmy

Performics - agencja performance marketingu należąca do Publicis Groupe. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

Opis stanowiska

Kilka słów o tym, kogo szukamy:

Szukamy osoby, która chciałaby rozwijać się w marketingu, będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z Klientami naszej agencji - za dobór i stosowanie odpowiednich narzędzi marketing automation do realizacji różnorodnych celów i zadań Klientów, raportowanie oraz sporządzanie analiz. Brzmi ciekawie?

Do Twoich obowiązków zaliczać się będzie:

  • Udział w opracowaniu i wdrożeniu strategii e-marketingu dla segmentu B2C
  • Tworzenie i realizowanie kampanii marketing automation (z naciskiem na kampanie e-mail - ocenę ich efektywności oraz optymalizację)
  • Segmentacja użytkowników i Klientów w CRM
  • Analiza zachowań użytkowników i wnioskowanie na bazie tych informacji
  • Monitoring trendów rynkowych- poszukiwanie nowych rozwiązań i potencjału sprzedażowego z wykorzystaniem narzędzie dostępnych w ramach marketing automation (z naciskiem na e-mail marketing i on-site)
  • Pomoc w zadaniach przetargowych w zakresie oferty marketing automation

Kwalifikacje

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Jesteś dyspozycjny/a w pełnym wymiarze godzin i chcesz rozwijać się w kierunku nowych technologii marketingowych
  • Chciałbyś/Chciałabyś się uczyć, poznawać i rozszerzać swoje horyzonty
  • Wiesz już coś na temat języka HTML oraz Google Analytics; doświadczenie w pracy z systemami MA (Salesforce MC, SalesManago, Synerise, Eloqua, Exponea, inne) będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Chciałbyś/Chciałabyś poznać praktyczną stronę systemów do obsługi e-mail marketingu i marketing automation
  • Chciałbyś/Chciałabyś poznać techniki wykorzystywane w e-mail marketingu i nabyć umiejętność ich stosowania
  • Masz w sobie zamiłowanie i zainteresowanie nowymi technologiami w kontekście marketingu
  • Jesteś nastawiony/a na stały rozwój i realizację celów
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole

Dodatkowe informacje

Co my możemy zrobić dla Ciebie?

  • Przede wszystkim wprowadzimy Cię w branżę mediową.
  • Pokażemy Ci kulisy świata marketingu i pomożemy wyznaczyć dedykowaną ścieżkę rozwoju.
  • Zachęcimy Cię do wzięcia udziału w wartościowych szkoleniach.
  • I zdobycia certyfikatów z Salesforca i innych tego typu platform.
  • Wierzymy, że można pracować na luzie, więc na pewno będziesz czuć się u nas swobodnie (#życiebezdresscodu).
  • Pierwszą formą zatrudnienia jest umowa zlecenie, ale na pytanie, czy w przyszłości pojawi się możliwość przejścia na umowę o pracę, odpowiadamy stanowczo: TAK!
  • Umowa zlecenie nie wyklucza korzystania z karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej. Oba benefity zaoferujemy Ci na dzień dobry.