Junior Media Planner/Buyer

  • Pełny etat

Opis firmy

Zenith jest agencją ROI, łączącą dane, technologię i najlepszych specjalistów, aby odkrywać nowe możliwości, rozwiązywać złożone wyzwania i rozwijać biznes Klientów. Zenith jest częścią Publicis Media, jednego z czterech centrów kompetencyjnych w ramach Publicis Groupe. Agencja działa w 95 krajach i zatrudnia ponad 5000 specjalistów z zakresu komunikacji i planowania mediów, content i performance marketingu, optymalizacji oraz danych i analityki. Zespół Zenith w Polsce tworzy 170 specjalistów pracujących dla kilkudziesięciu czołowych globalnych i polskich marek.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii video w TV i Internecie
  • Analizą potrzeb grup celowych, rynku mediów ze szczególnym uwzględnieniem TV oraz video online
  • Przygotowaniem analizy post buy kampanii video w TV i Internecie
  • Udziałem w przygotowywaniu strategii negocjacji i podsumowań rocznych
  • Udziałem w tworzeniu rekomendacji wykorzystywania kanałów komunikacji video

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w domu mediowym lub w biurze reklamy
  • Bezpośredni kontakt z klientem nie jest obcy
  • Potrafisz myśleć i działać samodzielnie
  • Zaangażowany i chcesz się ciągle rozwijać
  • Lubisz liczyć i analizować dane – sprawnie korzystasz z excela (tabele przestawne, filtry, formuły)
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy benefitowej Najs i Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku w ramach programu Work Your World
  • pracę w elastycznej, hybrydowej formie, z przewagą pracy zdalnej