Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Starcom jest globalną agencją mediową należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W oparciu o naszą wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, tworzymy platformy doświadczeń z markami, rozwijające biznes naszych Klientów. W Polsce Starcom zatrudnia ponad 300 ekspertów i gwarantuje Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych biznesowo działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom od wielu jest liderem w raporcie Qualitative Evaluation, w którym międzynarodowa firma audytorska RECMA, ocenia agencje mediowe na polskim rynku. Starcom obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych dla klienta w mediach online oraz offline
  • Monitorowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
  • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
  • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku Communications Planner w domu mediowym (warunek konieczny)
  • Masz doświadczenie w zakresie zakupu kampanii display oraz ogólną wiedzę o pozostałych kanałach digitalowych i trendach w obszarze komunikacji w Internecie
  • Lubisz liczyć i analizować dane,  a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.