Copywriter/Art Director

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi. W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Deichmann, McCormick, Citibank, PZU, Lorenz Bahlsen i ZT Kruszwica.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

Wiesz, bo przecież nie pracujesz w branży od wczoraj, ale tak dla przypomnienia: przyjmowanie, albo kwestionowanie briefów, wymyślanie pomysłów, projektowanie wiżuali, albo pisanie copy, współpracowanie ze wszystkimi, z którymi w agencji się współpracuje, prezentowanie przed klientem tego, co się wymyśliło i heroiczne bronienie właśnie tego. Po polsku i po angielsku. Niejednocześnie.

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy jako Copywriter lub Art Director
  • Wcześniejsze doświadczenie w agencji reklamowej lub kreatywnej będzie dodatkowym atutem
Zainteresowane osoby zachęcamy do złożenia aplikacji oraz przesłanie portfolio (warunek konieczny).

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w swobodnej atmosferze wśród młodych pozytywnych ludzi
  • Możliwość rozwoju i pracę dla dużych, znanych marek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji