Influencer Marketing Specialist - LiquidThread Poland

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi. W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Deichmann, McCormick, Citibank, PZU, Lorenz Bahlsen i ZT Kruszwica.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Przygotowaniem i realizacją kampanii z udziałem influencerów
  • Kontaktem i współpracą z twórcami internetowymi, rekomendowaniem twórców do współpracy
  • Bieżącą obsługą i rozwojem relacji z Klientami
  • Umacnianiem i rozwijaniem kompetencji Influencer Marketingu dla Publicis Media

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu działań z udziałem influencerów
  • Doskonale znasz rynek influencerski i trendy na nim panujące
  • Twoim największym marzeniem jest praca w obszarze Influencer Marketingu
  • Świetnie obracasz się w tematyce kanałów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube i Snapchat (mile widziane) oraz masz doświadczenie w tworzeniu treści w tych kanałach
  • Potrafisz przeprowadzić research twórców oraz analizę efektów działań z influencerami
  • Umiesz podać przykłady dobrych kampanii z twórcami internetowymi
  • Na swoim koncie masz kampanie z Influencerami, którymi chcesz się podzielić i pochwalić
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym
  • Umiesz rozwiązywać problemy i działać w sytuacjach kryzysowych
  • Potrafisz wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem w powierzane obowiązki

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w swobodnej atmosferze wśród młodych pozytywnych ludzi
  • Pracę ludźmi, a nie tylko z monitorem
  • Możliwość związania się z nami na dłużej
  • Możliwość rozwoju w ramach Publicis Media
  • Możliwość nauki i dostęp do nowoczesnych narzędzi
  • Wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pyszną kawę i świeże owoce  :)