Specjalista ds. affiliacji i pozyskiwania partnerów - Affiliate Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Naszym priorytetem jest dostarczanie pragmatycznych, ponadprzeciętnych rozwiązań outsourcingowych "szytych na miarę" dla naszych klientów

Posiadamy sieć własnych zasobów w różnorodnych branżach - Dysponujemy popartym bogatym doświadczeniem know-how, które uzupełniamy indywidualnym podejściem do każdego zagadnienia.

Dla naszych klientów realizujemy wyjątkowe projekty - małe, duże oraz bardzo złożone. Dostarczamy zarówno proste strony internetowe, jak i złożone systemy CRM czy wymagające kampanie reklamowe.

Pracujemy w małych, efektywnych i skutecznych zespołach. Zapewniając pole do rozwoju swoich kompetencji oraz możliwości awansu w naszych strukturach.

Wielu współpracowników Prolego to osoby, które zaczynały swoją przygodę zawodową bez większego doświadczenia specjalistycznego i zdobyli je, rozwijac projekty w naszej firmie!

Pracujemy głównie zdalnie ale mamy też biura operacyjne w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu na okoliczności przepracowania fizycznie niektórych projektów ;)

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialn/y za bezpośrednią obsługę partnerów w programie afiliacyjnym a do Twoich obowiązków, będzie należeć przede wszystkim:

  1. Pozyskiwanie nowych partnerów/affiliantów w Polsce oraz krajach EU
  2. Prowadzenie aktualnych partnerów w celu zwiększenia ich zarobków, skuteczności ich działań marketingowych (Doradzanie, Motywowanie)
  3. Aktywny rozwój programu partnerskiego i celów krótko i długoterminowych
  4. Współpraca przy zakupie reklam, mailingów itd.

Do dyspozycji otrzymasz wszystko co potrzebne, włącznie z budżetem reklamowym przeznaczonym na promowanie programu partnerskiego.

Opróćz tego będziesz mieć bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi do współpracy przy rozwoju sieci afiliacyjnej.

Kwalifikacje

  • Min 1 rok praktycznego doświadczenia na podobnych stanowisku
  • Znajomość środowiska afiliacji, programów partnerskich, zarabianai w internecie
  • Wysoką motywacją do działania w nietypowych godzinach i bycia ciągle responsownym do obsługi partnerów i realizacji swoich celów
  • Ogólne doświaczenie w marketingu, mile widziane doświadczenie praktyczne w afiliacji
  • Umiejętność organizacji grup roboczych, pozyskiwania współpracowników i partnerów - rozwijania sieci kontaktów

Dodatkowe informacje

Cieszymy się na możliwość współpracy z osobami, które do tej pory nie miały możliwości spełnić się zawodowo i uwolnić swojego pełnego potencjału.

Możesz być pewny/a że współpracując z nami, po pierwsze - będziesz odpowiedzialny świadomy udział w atrakcyjnych projektach a po drugie - rozwiniesz się zawodowo i uwolnisz swój potencjał.

Nie jesteśmy typowym "korpo" a małymi zespołami doświadczonych specjalistów, wiemy co robimy, wiemy jak to robić i doskonale wiemy, że aby realizować nasze projekty czy działania potrzebujemy wspaniałych ludzi. Może to właśnie Ty? :)

Czekamy na Twoją aplikacje - napisz nam kilka słów o sobie, doświadczeniu i co najważniejsze - o swoich oczekiwaniach, nie tylko finansowanych :)