Asystent projektu - Head of Project | Praca zdalna

  • Pełny etat

Opis firmy

Naszym priorytetem jest dostarczanie pragmatycznych, ponadprzeciętnych rozwiązań outsourcingowych "szytych na miarę" dla naszych klientów

Posiadamy sieć własnych zasobów w różnorodnych branżach - Dysponujemy popartym bogatym doświadczeniem know-how, które uzupełniamy indywidualnym podejściem do każdego zagadnienia.

Dla naszych klientów realizujemy wyjątkowe projekty - małe, duże oraz bardzo złożone. Dostarczamy zarówno proste strony internetowe, jak i złożone systemy CRM czy wymagające kampanie reklamowe.

Pracujemy w małych, efektywnych i skutecznych zespołach. Zapewniając pole do rozwoju swoich kompetencji oraz możliwości awansu w naszych strukturach.

Wielu współpracowników Prolego to osoby, które zaczynały swoją przygodę zawodową bez większego doświadczenia specjalistycznego i zdobyli je, rozwijac projekty w naszej firmie!

Pracujemy głównie zdalnie ale mamy też biura operacyjne w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu na okoliczności przepracowania fizycznie niektórych projektów ;)

Opis stanowiska

Na tym stanowisku otrzymasz samodzielny projekt za który będziesz odpowiedzialny/a.

Twoim celem będzie rozwój tego projektu, zwiększanie jego wartości i ciągłe poszukiwanie możliwych ulepszeń czy to ze strony marketingu czy od strony biznesowej.

Będziesz pracować w oparciu o jasno określone cele projektowe i biznesowe w bezpośrednim kontakcie z osobami decyzyjnymi - co pozwoli Ci działać szybko i elastycznie.

Jest to stanowisko wymagające współpracy z dużą ilością współpracowników oraz wykonawców.

Status projektu, jego zadania i cele będziesz mógł/a na bieżąco aktualizować i monitorować w naszycm systemie zarządzania pracą online.

Kwalifikacje

  • Umiejętność ustalania rzeczywistego statusu projektu, ustalania braków i naprawiania problemów czyli tzw. zawodowy problem fixer ;)
  • Elastyczność i sprawność w działaniu operacyjnym, duża dynamika działa
  • Umiejętność współpracy i pozyskiwania wykonawców, współpracowników oraz kontrahentów zewnętrznych
  • Łatwość w komunikacji i umiejętność delegowania zadań, pilnowania dead-line
  • Umiejętność organizacji swojej pracy oraz pracy, kalendarzy innych współpracowników czy wykonawców
  • Doświadczenie w pracy na Todolistach, systemach typu Trello oraz praktyki w rozbudowanych kalendarzach i timelinach
  • (Mile widziane) Umiejętność negocjacji i zwiększania efektywności biznesowej

Dodatkowe informacje

Cieszymy się na możliwość współpracy z osobami, które do tej pory nie miały możliwości spełnić się zawodowo i uwolnić swojego pełnego potencjału.

Możesz być pewny/a że współpracując z nami, po pierwsze - będziesz odpowiedzialny świadomy udział w atrakcyjnych projektach a po drugie - rozwiniesz się zawodowo i uwolnisz swój potencjał.

Nie jesteśmy typowym "korpo" a małymi zespołami doświadczonych specjalistów, wiemy co robimy, wiemy jak to robić i doskonale wiemy, że aby realizować nasze projekty czy działania potrzebujemy wspaniałych ludzi. Może to właśnie Ty? :)

Czekamy na Twoją aplikacje - napisz nam kilka słów o sobie, doświadczeniu i co najważniejsze - o swoich oczekiwaniach, nie tylko finansowanych :)