Telefonos ügyfélszolgálatos - román nyelvtudással

  • Budapest, Berzenczey u., Hungary
  • Teljes munkaidő

Cég leírása

Photel Csoport, ahová jó tartozni!

20 éves múlttal rendelkezünk, és eközben Magyarország egyik meghatározó Contact Centerévé váltunk.

Ha stabil munkahelyet szeretnél, és részese lennél egy remek közösségnek, akkor jelentkezz hozzánk! Sokszínű és érdekes feladatok várnak rád, ha pedig ügyes és kitartó vagy, akkor támogatunk előrelépési és tanulási terveidben is. Nálunk nem csak üres szavak az emberközpontúság, rugalmasság és bizalom.

Állás leírása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Az ügyfelek beérkező hívásainak kezelése, tájékoztatás, információnyújtás
  • Panaszos ügyfelek kezelése, reklamációs ügyintézés
  • Telefonhívásokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Esetenként kimenő hívások bonyolítása:

Képzettség

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Felsőfokú Román nyelvtudás
  • Minimum középfokú iskolai végzettséget (érettségi bizonyítvány)
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • Rugalmasságot (gyors alkalmazkodó képesség a változó folyamatokhoz, feladatokhoz)
  • Eredményorientált, proaktív hozzáállást
  • Ügyfélközpontúságot és szolgáltatói szemléletet
  • Kiváló problémamegoldó képességet- és szervezőkészséget
  • Fejlett kommunikációs készséget, különösen szóban
  • Pontosságot és megbízhatóságot

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

Call/contact centerben, telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalattal

További információk

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, prémiumot, cafeteria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget
  • Csapatépítő rendezények, karácsonyi party, családi nap