Telefonos ügyfélszolgálatos - román nyelvtudással

  • Teljes munkaidő

Cég leírása

Photel Csoport, ahová jó tartozni!

A Photel az egyik vezető ügyfélkapcsolati és ügyfélszolgálati megoldásokat nyújtó vállalat 15 éves nemzetközi tapasztalattal, közel 200 kollégával, irodákkal Budapesten, Balatonbogláron és Szekszárdon.

Lehetsz pályakezdő, vagy tapasztaltabb, nyugdíjas vagy megváltozott munkaképességű,

nálunk mindenkinek van helye!

Állás leírása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

- Az ügyfelek beérkező hívásainak kezelése, tájékoztatás, információnyújtás

- Panaszos ügyfelek kezelése, reklamációs ügyintézés

- Telefonhívásokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása

- Esetenként kimenő hívások bonyolítása

Képzettség

Rád várunk, amennyiben:

·         Felsőfokú román nyelvtudással rendelkezel

·         Minimum középfokú iskolai végzettséget (érettségi bizonyítvány)

·         MS Office felhasználói szintű ismeretét

·         Rugalmasságot (gyors alkalmazkodó képesség a változó folyamatokhoz, feladatokhoz)

·         Eredményorientált, proaktív hozzáállást

·         Ügyfélközpontúságot és szolgáltatói szemléletet

·         Kiváló problémamegoldó képességet- és szervezőkészséget

·         Fejlett kommunikációs készséget, különösen szóban

·         Pontosságot és megbízhatóságot

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         Call/contact centerben, telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalattal

·         Angol nyelv ismerete

További információk

Amit nyújtani tudunk:

  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezetben dolgozhatsz Budapest belvárosában.
  • Választható béren kívüli juttatásokat biztosítunk.
  • Értékeljük lojalitásod: az első 3 hónap után extra bónusszal honorálunk a teljesítményedet is figyelembe véve.
  • Szakmai továbbképzéssel, tanfolyammal támogatjuk fejlődésedet (további szakmai képzések, kommunikációs és soft skill tréningek, nyelvtanulás támogatása).
  • Fontosnak tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyát.
  • Sportolhatsz velünk (jóga, csapatsportok).
  • Minden héten gyümölcsnappal támogatjuk az egészséges életmódot.
  • Havi rendszerességgel szervezünk munkahelyen kívüli közösségi programokat

Munkaidő:

Teljesmunkaidő; több műszakos munkarend