Ügyfélszolgálati munkatárs román nyelvtudással

  • Budapest, Berzenczey u., Magyarország
  • Teljes munkaidő

Cég leírása

A Photel Group Magyarország leggyorsabban fejlődő, ügyfélkapcsolati megoldásokat biztosító vállalat csoportja. Bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk!

Állás leírása

Feladatok, amikben számítanánk rád:

  • Ügyfelek telefonos megkeresése, igényeinek és elvárasainak felismerése és értékesítés
  • Meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása,
  • Adategyeztetések lebonyolítása
  • Hívásokhoz kapcsolódó egyéb adminisztráció

Képzettség

Elvárások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Felsőfokú román nyelvtudásod van
  • A Microsoft Office alkalmazásokat magabiztosan használod
  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
  • Fontos számodra, hogy támogató kollégákkal dolgozhass együtt, családias környezetben

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítésben és/vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Jól beszélsz angolul

További információk

Amit kínálunk cserébe:

  • Versenyképes juttatási csomagot és cafeteriát
  • Fejlődési és előre lepési lehetőségeket
  • Folyamatos szakmai képzések biztosítását
  • Az új munkatársak beillesztéséhez mentor vagy vezetői támogatást nyújtunk, hogy munkádat minél hamarabb sikeresen végezhesd
  • Rendszeresen tartunk gyümölcsnapot, amivel támogatjuk az egészséges életvitelt
  • Illetve heti rendszerességgel csatlakozhatsz jógázóinkhoz, sport csapatunkhoz