AI Programmer

  • Pełny etat
  • Project: Bulletstorm VR
  • Dział: Code
  • Location: PL, Katowice (Remote/Hybrid)

Opis firmy

Założone w 2012 roku, Incuvo S.A. to studio zatrudniające ponad 50 pracowników z siedzibą w Katowicach. Zyskaliśmy międzynarodową rozpoznawalność wśród entuzjastów VR dzięki pracy nad takimi tytułami, jak Layers of Fear VR i Blair Witch VR. Korzystając z 10 lat doświadczenia w tworzeniu gier i zaangażowania w technologię VR od 2019 roku, Incuvo stawia sobie za cel dalsze poszerzanie możliwości, które oferują graczom tytuły przeznaczone na platformy wirtualnej rzeczywistości i stanie się jednym z kluczowych deweloperów na rosnącym globalnym rynku VR. Pragniemy łączyć naszą specjalistyczną wiedzę z kreatywnością i umiejętnościami ambitnych profesjonalistów, by razem pracować nad nową generacją gier VR. Obecnie nasz zespół pracuje nad Green Hell VR, wydanym w 2022 roku na platformy Meta Quest, PC VR (Steam) oraz Oculus Rift, a także nad adaptacją VR jednej z gier z portfolio PCF Group.

Opis stanowiska

  • Praca w wielu dyscyplinach nad zachowaniami NPCs
  • Utrzymywanie i rozszerzanie istniejących narzędzi i frameworku w ramach UE5
  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie nowych funkcji AI
  • Tworzenie kodu i algorytmów do odnajdywania ścieżki, ruchu i współpracy grupowej, strategii taktycznej
  • Tworzenie drzew zachowań dla przeciwników
  • Testowanie, debugowanie, profilowanie, optymalizacja i dokumentowanie wdrożeń
  • Aktywne uczestnictwo w code review

Kwalifikacje

  • Bardzo dobrej znajomości języka C++
  • Dobrej znajomości silnika Unreal Engine
  • Wiedzy dotyczącej procesu tworzenia gier
  • Znajomości zasad tworzenia architektury kodu w grach wideo
  • Kreatywności i dzielenia się własnymi pomysłami
  • Dobrej organizacji pracy i prowadzenia dokumentacji
  • Pasji do gier u Ciebie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży gier VR

Dodatkowe informacje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Kartę Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Dobrze zlokalizowane biuro w Katowicach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prawdziwy wpływ na rozwój projektów
  • Możliwość korzystania z najnowszej technologii VR
  • Szkolenia i wydarzenia integracyjne
  • Doświadczenie zdobyte podczas współpracy ze światowymi liderami branży
  • Nieformalną atmosferę, zero dress code’u, żadnych niechcianych formalności