Minőség- és/vagy folyamatfejlesztő mérnök

  • Teljes munkaidő
  • Korlátozás: Határozatlan
  • Munkakör típusa: Munkavállaló
  • Telephely: Szombathely

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. A Faerch Csoport tagjaként működő PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

  • A cég fejlesztési projektjeiben végzett, magas szintű fejlesztési munka, a fejlesztési tevékenység dokumentálása
  • Technológia-, termék optimalizálási lehetőségek folyamatos keresése, kezdeményezés, javaslattétel
  • A Társaság által gyártott termékek (termékcsoportok) műszaki specifikációinak elkészítése, folyamatos karbantartása
  • Folyamat hatékonyság elemzés, fejlesztés
  • Folyamatok stabilizálása, fejlesztési lehetőségek kidolgozása
  • Technológiai dokumentációk elkészítése
  • Lean alapok ismerete
  • Projektmanagement
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, közreműködés reklamációs ügyek kivizsgálásában
  • Hiba okok feltárása és javító intézkedések megvalósítása
  • Belső auditok, beszállítói auditok tervezése, végrehajtása, éves auditokra való felkészülésben való aktív részvétel
  • Külső laborokkal való kapcsolattartás, megfeleléshez szükséges vizsgálatok menedzselése
  • Minőségellenőrzés során előírt mérések és mérőberendezések ismerete és elsajátítása, minőségi mutatók nyomon követése, adatszolgáltatás

Képzettség

  • Gépészmérnöki vagy minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A PACCOR egy innovatív, nyitott gondolkodású vállalat, ahol motiválják a munkavállalókat és ezáltal fokozódik elhivatottságuk. Fontos számunkra, hogy mindenkinek egyenlő esélyeket teremtsünk, nyitottak legyünk egymás felé és értékeljük egymást. A probléma megoldás eltérő módjai, munkavállalóink egyéni tudása, a nem és kultúra ereje áll munkavállalóink különbözőségének hátterében, mely elősegíti növekedésünket és inspirálja szervezetünket. Sikereink kulcsa munkavállalóink sokszínűségében és odaadásában rejlik.

Alapbéren felüli, versenyképes juttatásaink:

  • versenyképes alapbér
  • ösztönző prémium
  • cafetéria
  • év végi bónusz