Specjalista ds. Marketingu EMEA

  • Pełny etat
  • Dział: Marketing

Opis firmy

Oetiker gwarantuje naszym klientom pewność, że ich kluczowe komponenty są niezawodnie połączone. Jesteśmy globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości w dziedzinie połączeń i mocowań dla sektora motoryzacyjnego, jak i wielu innych gałęzi przemysłu. Nasza specjalistyczna wiedza i bogate doświadczenie w produkcji wysokojakościowych pierścieni, opasek zaciskowych, pasków i szybkozłączek obejmuje szeroki zakres zastosowań, od układów napędowych w pojazdach po rozwiązania medyczne. Oferujemy kompleksowe wsparcie w dziedzinie inżynierii, prototypowania i testowania, pomagając naszym klientom szybko tworzyć kompleksowe rozwiązania, które pozwalają sprostać wyzwaniom związanym z zaciskaniem i łączeniem.

Nasz zespół składa się z 1800+ pracowników w ponad 30 krajach, a nasze ponad 80-letnie doświadczenie czyni nas zaufanym globalnym partnerem długoterminowym dla wiodących światowych producentów OEM. Nasza pasja do doskonałości i długotrwała tradycja tworzą inspirujące środowisko, w którym Twoje umiejętności i pomysły są nie tylko cenione, ale także rozwijane.

Nasz zakład produkcyjny w Polsce, który rozpoczął działalność w 2018 roku, dostarcza miliony wysokiej jakości opasek zaciskowych, pierścieni i szybkozłączy klientom w branży motoryzacyjnej. Znajduje się tu także Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami wielozaciskowymi, które znajdują zastosowanie w kluczowych komponentach układów chłodzenia, ogrzewania i wlotu powietrza w pojazdach.

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu w Legnickim Polu (Legnica)!

Tutaj Twoje talenty zostaną docenione, a Twoja praca będzie miała wpływ na najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie technologii połączeń.

Opis stanowiska

  • Tworzenie materiałów marketingowych: opracowywanie materiałów marketingowych wykorzystywanych w regionie EMEA, skutecznie budujących przekaz marki, w tym: tworzenie materiałów graficznych, pisanie tekstów, koordynacja procesu tłumaczeń.
  • Koordynacja wydarzeń: zapewnianie wsparcia dla wydarzeń marketingowych, takich jak targi, konferencje czy wizyty w siedzibach klientów; zarządzanie logistyką stoiska i komunikacja związana z wydarzeniem.
  • Wsparcie dla prowadzonych kampanii: pomoc w planowaniu i realizacji regionalnych kampanii online i offline.
  • Pomiar efektywności prowadzonych działań: mierzenie i śledzenie kluczowych wskaźników kampanii oraz pomoc w analizie ich skuteczności w celu poprawy wyników.
  • Codzienna pomoc marketingowa: realizacja codziennych potrzeb marketingowych regionalnych działów marketingu i sprzedaży.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe, preferowana specjalizacja z zakresu marketingu.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość marketingu cyfrowego i tradycyjnego.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi i oprogramowania do zadań kreatywnych oraz działań marketingu cyfrowego, w tym MS Office, Google Analytics, Google AdWords, platform społecznościowych oraz Adobe Creative Cloud.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Umiejętności komunikacyjne oraz zdolność efektywnej pracy z agencjami kreatywnymi.
  • Dbałość o szczegóły i kreatywność w tworzeniu materiałów marketingowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku B2B.
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do automatyzacji marketingu (np. Salesforce Marketing Cloud).
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Wymagającą i satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia specjalistyczne oraz bieżące wsparcie merytoryczne
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego