Operator Logistyki (f/m/d)

  • Pełny etat
  • Dział: Sales

Opis firmy

Firma Oetiker zapewnia klientom spokój ducha, ponieważ ich kluczowe komponenty są niezawodnie połączone. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie wysokiej klasy rozwiązań dot. połączeń i mocowań w sektorze motoryzacyjnym i innych sektorach przemysłowych. Nasze eksperckie doświadczenie w zakresie wysokiej jakości pierścieni, opasek zaciskowych i szybkozłączek obejmuje zakres od układów napędowych w pojazdach do zastosowań w sektorze medycznym. Dzięki ponad 1800 pracownikom w ponad 25 krajach i z ponad
75-letniem doświadczeniem jesteśmy zaufanym, globalnym, długoterminowym partnerem wiodących światowych producentów OEM.

Opis stanowiska

Główne zadania (Magazyn & Produkcja):

  • Przyjęcie towaru (wizualna/ilościowa kontrola) / Magazynowanie przyjętego towaru + przyjęcie towaru w systemie SAP
  • Pobieranie gotowych produktów z produkcji i magazynowanie
  • Dostarczanie opakowań na produkcję
  • Pobieranie / przepakowywanie / wysyłka towaru zgodnie z wymaganiami klienta i zamówieniami
  • Transport wewnętrzny
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Udział w inwentaryzacji
  • Praca w systemie 3 - zmianowym
  • Utrzymywanie miejsca pracy w czystości
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i standardów jakościowych

Kwalifikacje

Oczekiwania:

  • Aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia i bardzo dobrą atmosferę pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
• Satysfakcjonującą pracę przy nowoczesnych technologiach w międzynarodowej organizacji
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków
• Możliwości dalszego rozwoju zawodowego