Elektromechanik (f/m/d)

  • Pełny etat
  • Dział: Technology

Opis firmy

Firma Oetiker zapewnia klientom spokój ducha, ponieważ ich kluczowe komponenty są niezawodnie połączone. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie wysokiej klasy rozwiązań dot. połączeń i mocowań w sektorze motoryzacyjnym i innych sektorach przemysłowych. Nasze eksperckie doświadczenie w zakresie wysokiej jakości pierścieni, opasek zaciskowych i szybkozłączek obejmuje zakres od układów napędowych w pojazdach do zastosowań w sektorze medycznym. Dzięki ponad 1800 pracownikom w ponad 25 krajach i z ponad
75-letniem doświadczeniem jesteśmy zaufanym, globalnym, długoterminowym partnerem wiodących światowych producentów OEM.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie parku maszynowego, infrastruktury zakładu, bieżące naprawy i planowane przeglądy.

  • Serwisowanie oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn zgodnie z opracowanym harmonogramem
  • Diagnozowanie, naprawa maszyn, usuwanie problemów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych
  • Analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych
  • Instalacja nowych maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • Usprawnienia i optymalizacja pracy parku maszynowego
  • Analiza, tworzenie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Współpraca i spotkania z dostawcami maszyn, serwisami zewnętrznymi
  • Tworzenie magazynu części zamiennych, kontakt z dostawcami

Kwalifikacje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, mechanik lub pokrewne)
  • Praktyczna znajomość automatyki przemysłowej
  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych, mechanicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń
  • Uprawnienia SEP (eksploatacyjne i dozorowe)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do nauki i rozwoju w zakresie elektropneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki oraz obsługi programu SAP
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podnośnika koszowego - zwyżki

Dodatkowe informacje

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Satysfakcjonującą pracę przy nowoczesnych technologiach w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego