Operator produkcji (f/m/d)

  • Pełny etat
  • Dział: Technology

Opis firmy

Firma Oetiker zapewnia klientom spokój ducha, ponieważ ich kluczowe komponenty są niezawodnie połączone. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie wysokiej klasy rozwiązań dot. połączeń i mocowań w sektorze motoryzacyjnym i innych sektorach przemysłowych. Nasze eksperckie doświadczenie w zakresie wysokiej jakości pierścieni, opasek zaciskowych i szybkozłączek obejmuje zakres od układów napędowych w pojazdach do zastosowań w sektorze medycznym. Dzięki ponad 1800 pracownikom w ponad 25 krajach i z ponad
75-letniem doświadczeniem jesteśmy zaufanym, globalnym, długoterminowym partnerem wiodących światowych producentów OEM.

Opis stanowiska

  • Praca na wydziale produkcyjnym zgodnie z standardami
  • Odpowiedzialność za TPM 1
  • Naprawa drobnych usterek
  • Usprawnianie procesu produkcyjnego /zgłaszanie sugestii

Kwalifikacje

  • Doświadczenie przy pracy na maszynach produkcyjnych
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Satysfakcjonującą pracę przy nowoczesnych technologiach w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego