Technik / automatyk urządzeń kontrolnych paletyzatory/uszlachetniacze (k/m)

  • Pełny etat
  • Dział: Operations
  • Location: Jaroslaw

Opis firmy

O-I Glass, Inc. (NYSE: OI) naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest nie tylko piękne, ale również czyste, zdrowe i w pełni nadające się do recyklingu, co czyni je najbardziej zrównoważonym materiałem opakowaniowym. Wprowadzamy innowacje zgodnie z potrzebami klientów, aby tworzyć kultowe opakowania, które budują marki na całym świecie.

Globalna siedziba O-I Glass znajduje się w Perrysburgu w stanie Ohio (USA). W 68 zakładach zlokalizowanych w 19 krajach, nasza firma zatrudnia około 23 000 osób.  W 2023 roku firma O-I Glass sięgnęła przychody w wysokości 7,1 mld USD.

W Polsce nasze Huty Szkła zlokalizowane są w Poznaniu (od 1933 roku) oraz w Jarosławiu (od 1974 roku). W Jarosławiu zlokalizowane jest również Centrum Serwisowe Maszyn, które świadczy usługi serwisowania maszyn szklarskich w całej Europie.

Dowiedz się więcej o naszej firmieo-i.praca.pl / Facebook  

Opis stanowiska

  • Zmiany asortymentowe na urządzeniach pakujących (paletyzatory, podawacze rzędów, bandownice, składacze tacek, podawacze tacek, drukarki) oraz uszlachetniaczach na zimno.
  • Utrzymanie ruchu urządzeń pakujących i uszlachetniaczy – remonty, przeglądy, naprawy.
  • Czynne udziały w remontach i naprawach urządzeń pakujących i uszlachetniaczy.
  • Usprawnienia i modernizacje urządzeń pakujących (dostosowywanie do wymogów klienta uwzględniając warunki pakowania).
  • Ciągłe udoskonalanie pracy urządzeń – poprawa jakości wyrobów gotowych, wzrost wydajności pakowania  i uszlachetniania – wprowadzanie innowacyjności.
  • Gospodarka częściami zamiennymi.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie min. średnie -  mechatroniczne, automatyczne, elektroniczne lub elektryczne.
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji grupa I.
  • Doświadczenie w dziale technicznym lub utrzymaniu ruchu.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz diagnostyki usterek.
  • Podstawy programowania PLC – mile widziane.
  • MS Office (Word, Excel) – poziom podstawowy.
  • Angielski: komunikatywny – mile widziany.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, lidera branży opakowań szklanych.
  • Ustrukturyzowany program wdrożenia na stanowisko pracy.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dodatkowe ubezpieczenie NNW finansowane przez pracodawcę, działania prozdrowotne, spotkania integracyjne, parking pracowniczy; w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów dla pracownika i rodziny,  pożyczki pracownicze na atrakcyjnych warunkach, wsparcie finansowe pracowników w trudnych sytuacjach życiowych, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli; bezpłatny dostęp do obiektów sportowych; dofinansowanie do usług rehabilitacyjnych).
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

W O-I dostaniesz możliwość rozwoju swojej kariery zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wierzymy, że dzięki szkoleniom, skrojonym na miarę programom rozwojowym, oraz wymianie doświadczeń między krajami, nie tylko rozwiniesz swoją karierę, ale także O-I nadąży za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, technologiami i trendami rynkowymi. O-I to zgrany zespół specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracujących i dzielących zainteresowania. Pracując w O-I, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ szkło to najbardziej ekologiczny surowiec opakowaniowy.

Informacja o ochronie prywatności,